Twitter Tweetlerimde Nasıl Bahsedilir veya Birini Etiketlenir - Çok Kolay

Kasım 14, 2021

Aradan geçen yıl en popüler ağların hangileri olduğunu gösterdi ve Twitter en çok kullanıcıya sahip platformlar arasında yerini aldı. Bunun nedeni , takipçilerimizle içerik paylaşmanın daha hızlı ve daha etkili bir yolunu sağlamasıdır .

Twitter Tweetlerimde Nasıl Bahsedilir veya Birini Etiketlenir - Çok Kolay

Ancak sosyal ağı nasıl kullanacağımızı bilmemiz elbette önemlidir. İşte bu yüzden bu yazıda size Twitter Tweetlerimde birinden nasıl bahsedeceğinizi veya birini nasıl etiketleyeceğinizi öğreteceğiz .

Twitter da yıllar içinde Facebook gibi bu sosyal ağları günlük olarak kullanan kullanıcıların tercihi haline geldi . Tabii ki, kullanıcıların kullanabileceği çok sayıda işlev veya seçenek sayesinde. Ve sadece birkaçından bahsetmek gerekirse , bu, emojileri yerleştirebilmek veya koyabilmek veya Twitter'da yeni karanlık modu veya karanlık geceyi etkinleştirebilmek.

Twitter gibi platformlarda bir sohbet başlatabilmek önemlidir ve kullanıcıların bunu yapmanın en iyi yollarından biri etiketler veya bahsetmelerdir. Ancak çoğumuz hala bu basit prosedürü nasıl gerçekleştireceğimizi bilmiyoruz. Ardından , Tweetlerde birinden bahsetmek veya birini etiketlemek için ne yapmanız gerektiğini size söyleyeceğiz .

  Dizin

   Tweetlerde birinden nasıl bahsedilir veya etiketlenir

   Twitter harika bir platform ve çok basit bir şekilde bir kullanıcıdan bahsetmenize veya bir Tweet'te etiketlemenize izin veriyor . Ancak bu prosedürü gerçekleştirmek için iki koşulun karşılanması gerekecektir. Öncelikle etiketleyeceğiniz veya bahsedeceğiniz kullanıcının sizi engellememiş olması, ikincisi ise aktif olması.

   Bu koşulları karşılıyorsanız, kullanıcıdan bahsetme veya etiketleme konusunda sorun yaşamayacaksınız, şimdi sadece nasıl yapacağınızı bilmeniz gerekiyor. Ve bunun için, bu eğitimde size adım adım rehberlik edecek talimatları kullanacaksınız. Başlamak için, bir Tweeti yanıtlarken bir kullanıcıdan nasıl bahsedileceğini veya bir kullanıcıyı nasıl etiketleyeceğinizi göstereceğiz .

   Bir Tweeti yanıtla seçeneğine tıkladığınızda, küçük bir pencere açılacak ve içinde kullanıcının adını görebiliyoruz, bu otomatik bir yoldur ve bahsedilecektir. Manuel olarak bahsetmek istemeniz durumunda iki seçeneğiniz olacaktır. Bunlardan ilki mobil uygulama üzerindendir.

   OKUMA  Axie Infinity'de Ronin Cüzdanı Nasıl Oluşturulur - Kolay ve Güvenli

   Bu nedenle Twitter'a girip giriş yapmalısınız , platforma girdikten sonra kalem simgesini bulacağınız alt köşeye gitmelisiniz . Tweet yazabilmeniz için basmanız gereken, burada bahsetmek için 240 karaktere sahip olacağınız yer. Bahseteceğiniz veya etiketleyeceğiniz kişinin kullanıcı adının sizde olması önemlidir.

   Her zaman "@" sembolünü eklemeyi unutmayın, bu işlem bittiğinde "Tweet" seçeneğine tıklamanız gerekir. Ve bu basit şekilde hazır , Tweet'inizde bir kullanıcıdan bahsettiniz veya bir kullanıcıyı etiketlediniz.

   PC'de Twitter'da Tweetlerimde birinden nasıl bahseder veya etiketlenir

   O zaman PC'den Tweetlerimde bir kullanıcıdan bahsedebilmek veya bir kullanıcıyı etiketleyebilmek için hangi adımları izlememiz gerektiğine bakalım ve bunun için aşağıdakileri yapacağız. Twitter hesabınıza girmeli ve oturum açmalısınız ve ana sayfaya girdikten sonra Neler oluyor? seçeneğini aramalı ve seçmelisiniz.

   Ve Tweet yazmaya başlayacaksınız , kullanıcıdan bahsetmeyi her yerde yapabileceğinizi hatırlatırım . Tweet'in başında, ortasında veya sonunda, ancak "@" koymayı unutmayın, bitirdikten sonra sadece Tweet butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Ve bu şekilde, PC'den bir Tweet'te birinden bahsetmeyi veya birini etiketlemeyi de öğrendiniz.

   Ve büyük bir komplikasyon olmadan, bugün en çok kullanılan sosyal ağların işlevleri ve seçenekleri hakkında bir kez daha öğrenmenize yardımcı olan öğreticinin sonuna geldik. Ve basit adımlarla , Twitter Tweetlerinizde birinden nasıl bahsedeceğinizi veya birini nasıl etiketleyeceğinizi zaten biliyorsunuz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin