Uber Gezisi nedir ve nasıl çalışır? - İşte size açıklıyoruz

Mayıs 30, 2021

Şu anda, sessiz bir yolculuk yapabilmek, gerek ulaşımın kalitesi gerekse sürücüye duyduğumuz güven nedeniyle ya da müşterinin bulunduğu alanın dakika veya dakika olması nedeniyle tehlikeli olabilen bir görev haline geldi. değil. bir ulaşım için sokakta uzun süre beklemek.

UBER TRIP nedir - Size açıklayacağız

Bu nedenle, geleneksel taksi hizmetlerini kullanmak sıkıcı hale geldi ve başka bir aktiviteye ayırabileceğimiz zamanımız oldu, bu yüzden Uber oluşturuldu, ancak Uber Gezisi nedir ve nasıl çalışır?

Dizin

  Uber Gezisi Nedir?

  Hemen şoförle iletişime geçmenizi sağlayan, hem bizim hem de ailelerimiz ve arkadaşlarımız için konforlu ve güvenli bir yolculuk sunan bir ulaşım uygulamasıdır .

  Biz varken kaliteli hizmet bizim için çok iyi çalıştı, yapmak istediğimiz ilk şey, bizim refahını sağlamak için onlar da aynı şeyi gibi, bunlar bizim aşık bu hizmet tavsiye olduğunu.

  Aynı nedenle, Uber kullanıcılarının yapmak istediği ilk şey, aile çekirdeklerini bu deneyime dahil etmektir ve bunun için bu uygulamanın sunduğu Uber Trip adlı bir işlevi etkinleştirebilirsiniz .

  Bu özellik , Uber hizmetini kullanan başka bir kullanıcıyı gerçek zamanlı olarak izlemenize ve izlemenize olanak tanır . Bu işlevi etkinleştirirseniz, Uber hizmetini kullandığı için bulamadığınız birini arıyorsanız, rahat bir nefes alabileceksiniz, hatta Uber uygulamasının ve hizmetlerinin bulunduğu diğer ülkelerde bile bulabilirsiniz .

  İyi düşünürseniz, özellikle zor çocuklarınız varsa veya hafıza sorunu olan birini tanıyorsanız, nerede olduklarını bileceksiniz ve bu insanlar aynı şekilde sizi bulabileceklerse akıllıca bir karar olacaktır. , bu size nerede olduklarını bilmenin huzurunu verecektir.

  Uber trip fonksiyonu olacak ayrıca oluyor ve olabilir ne olduğunu bulmak için onlarla iletişim kurabilmesi için, sevdiklerinize güzergahı üzerinde herhangi bir sapma olup olmadığını bildirmek Eğer gerçek diğer ülkelerde kullanabileceği bir hizmettir olarak zaman, transfer için daha uygun bir rota bile önerebilirsiniz.

  OKUMA  Samsung Mobile Ekranları En Çok Satın Alınan Yedek

  Bunun ve Uber Trip'in sunduğu daha pek çok avantaj için, birçok kullanıcı bu işleve günlük olarak katılır ve siz de yapmak istiyorsanız, önce işlevi etkinleştirmeli ve bir aile grubu veya aile profili oluşturmalısınız.

  Aile profili nedir?

  Bu işlev, yönetici olmanıza veya ailenin kullandığı Uber hesaplarını düzenleyen kişi olmanıza izin verir , böylece gruptaki her bir kişinin ödeme kontrollerine erişebilirsiniz . Sonuç olarak, bu, yönetici olduğunuz için aile grubu içindeki bir üye tarafından yapılan seyahatleri ödemekten sorumlu olduğunuz anlamına gelir.

  Uber kullanıcılarının 18 yaşında veya daha büyük olması veya bulundukları ülkeye bağlı olarak yasal yaşta olmaları temel bir gereklilik olduğunu belirtmekte fayda var.

  Buna ek olarak, aile grupları veya profilleri, 10 kişiye kadar kişiyi içerme yeteneğine sahiptir ve gerçek akraba olmaları gerekmez, diğerleri arasında arkadaş, iş arkadaşı olabilirler.

  Bir aile profili oluşturmak için izlenecek adımlar

  Elinizde bulundurmanız gereken ilk şey, Uber uygulamasının en son sürümüdür ve eklemek istediğiniz kişilerin Uber'e sahip olduğundan emin olun.

  Bu adımı tamamladıktan sonra, menüye gitmeli ve 'ayarlar' seçeneğini seçmelisiniz, orada 'Bir aile profili ekle' seçeneğini seçmeli ve aile grubunuzda olmasını istediğiniz kişileri seçmelisiniz.

  Ve son olarak, seçtiğiniz kullanıcıların isteği kabul etmesini beklemeniz gerekiyor ve işte bu kadar! Yöneticisi olduğunuz grup veya aile profilinize zaten sahipsiniz.

  Unutmayın bu işlev size huzur verir ait zihin o özel insanlar nereye bilmenin ve hatta arabanın markasını ve kim sürücüdür bilemez.

  Ayrıca araca bindiklerinde ve varış noktalarına vardıklarında da bildirim alacaksınız. UBER Trip'in ana hedefi, sizin ve sizin için güvenlik, huzur ve kalite sağlamaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin