Uber Profil Resmi Nasıl Kolayca Güncellenir veya Değiştirilir

Mayıs 19, 2021

Profil fotoğrafımız, bir kişinin kiminle konuştuğunu bilmek istediğinde gördüğü ilk şeydir, bu nedenle kendimizi her zaman onları sürekli değiştirirken buluruz ve Uber'in profil fotoğrafını değiştirmek de bir istisna değildir.

Uber Profil Fotoğrafını Kolayca Güncelleme veya Değiştirme

Uber şirketi, kurulduğu andan itibaren ve ulaşım hizmetini ister insanlar ister yemek için kullanan çok sayıda kullanıcı nedeniyle istikrarlı bir şekilde büyüdü .

Dizin

  Uber Passenger profil resmimi nasıl değiştiririm?

  Bildiğimiz gibi, profil fotoğraflarımız, diğer kullanıcılarla tanışmamıza izin verdiği için sosyal ağlarımızın her birinde önemlidir ve birisi bizimle iletişim kurmakla ilgileniyorsa bu bizim en iyi tanıtım mektubumuzdur ve Uber bunun istisnası değildir.

  Profil fotoğrafları, bir kişinin nasıl olabileceğine dair bir fikir edinmemizi sağlar ve bu nedenle, kullanıcının güvenilir olup olmadığını bilmek için ilk izlenimimiz tarafından yönlendirilmemize izin veririz.

  Ve Uber'in sahip olduğu çok sayıda müşteri ve eklemeye devam ettikleri için, bu işlev, sürüş ortakları ve müşteriler arasında etkileşim söz konusu olduğunda çok önemlidir .

  Yolcu olarak yapmanız gereken , Uber kullanıcınızı normal bir şekilde açmak ve profil fotoğrafınızın olması gereken kutuyu bulmaktır .

  Bundan sonra Uber uygulama menüsünde görünen daireye basmanız yeterli ve işlemi bitirmek istediğiniz fotoğrafı seçebilirsiniz.

  Profil fotoğrafınızı değiştirmek hafife alınmamalıdır, özellikle de Uber uygulaması yolcularınızı güvenli ve hızlı bir şekilde taşımayı amaçladığından ve profil fotoğraflarının yolcuyu teslim almadan önce sunduğu fikir size sürücüye güven duygusu verebilir.

  Bu fonksiyonun bir diğer öne çıkan özelliği de sürücünün yolcuları mobil birime binmeden önce tanımasına olanak sağlaması , böylece hata olmaması ve bir başkasının bu avantajı dikkatsiz ve dürüst olmayan bir şekilde kullanmasıdır.

  Uber Driver profil resmimi değiştirme adımları nelerdir?

  Yapmanız gereken şey basit ve büyük zorluklar olmadan , Uber hesabınızdaki profil resminizi değiştirebilmek için bir dizi adımı izlemeniz yeterli .

  OKUMA  Android'de Silinmiş veya Silinmiş Bildirimler Nasıl Kurtarılır

  Öncelikle, Uber uygulaması kullanıcınızı normal şekilde açmanız gerekir. Ardından sol üstte görebileceğiniz "Ayarlar" seçeneğini bulmalısınız.

  Bundan sonra isminizin hemen yanındaki fotoğrafa tıklamanız ve ardından fotoğrafı tekrar seçmeniz gerekir .

  Bu adımları uyguladıktan sonra, sadece tercih ettiğiniz fotoğrafı seçmeniz gerekir veya tam o anda bir tane de çekebilirsiniz, işte zaten gösterilecek yeni bir profil fotoğrafınız var.

  Fark nasıl olabilir, varlık Profil fotoğrafınızı değiştirmek mümkün oldukça kolaydır yapmak ve sadece birkaç dakika içinde bu kolayca ve etkili bir şekilde yapabilecek yeterlikte olduğunu bir eylemdir.

  Bu işlemi tamamladığınızda, yeni profil fotoğrafınızın Uber Conductor ekibi tarafından onaylanması için yaklaşık 2 saat beklemeniz gerekir ve güncellendiği anda hem siz hem de müşterileriniz onu görebilir.

  Uber'de bir profil fotoğrafı bulundurmanın amacının, diğer kullanıcıların ışıkların nasıl olduğuna dair bir fikre sahip olması olduğunu ve bu da müşteri ile sürücü arasında bir güvenlik duygusu yaratacağını unutmayın .

  Hesabınızı hiç etkinleştirmemiş olsanız bile Uber sürücüsünde profil resminizi değiştirebileceğiniz unutulmamalıdır.

  İnsanların sizi "tanımasına" ve yanlış anlamalardan kaçınmasına olanak tanıyan bir yüz fotoğrafını kullanmak en iyisidir.

  Uber'deki profil fotoğraflarıyla ilgili en iyi şey, size daha fazla sınıf vermeleri ve müşterilerin ve sürücülerin birbirlerini tavsiye etmelerine izin vermeleridir , bu nedenle profil fotoğrafının gerekli olmadığını düşünmemelisiniz, çünkü eğer öyleyse ve bir hata yapmayabilirsiniz. bir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin