WhatsApp Business'ı İşletmem Sayfama Nasıl Entegre Edebilir veya Uygulayabilirsiniz - Basit Eğitim

Eylül 15, 2021

WhatsApp, şüphesiz bugünün ana anlık mesajlaşma hizmetidir ve son on yılın en önemli araçlarından biridir ve kişisel, iş veya kişisel, iş veya herhangi bir süreç için mesafelerin her gün daha az önemli olduğu yerlerde kendimizi bulduğumuz küreselleşme sürecinde esastır. eğitici.

Şu anda, hizmeti kullanan milyonlarca kullanıcının her birinin özel ihtiyaçlarına uyum sağlamak için, WhatsApp'ın farklı platformlar için birden fazla sürümü vardır , bunları tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve bağlantı kurabileceğiniz tek bir telefon numarasıyla kolayca kaydolabilirsiniz . .

WhatsApp Business'ı İşletmem Sayfama Nasıl Entegre Edebilir veya Uygulayabilirsiniz - Basit Eğitim

Son zamanlarda, WhatsApp , yalnızca bir ürün kataloğu ve otomatik yanıt da dahil olmak üzere işletmeniz hakkında her türlü bilgiyi eklemek için bir WhatsApp Business hesabına sahip olarak ve oluşturarak , ticari kullanım için her tür işletmeye veya teşebbüse uyum sağlayacak sürümleri denemeye başladı . potansiyel müşterileri bekletmemek için.

Benzer şekilde, WhatsApp Business, daha geniş bir erişime sahip olması için işletmenizi tanıtmak için çok çeşitli araçlara sahiptir. Özellikle, daha fazla izleyici ve dolayısıyla satış oluşturmak için kişileri kataloglamak ve müşteri hizmetlerini optimize etmek amacıyla işletmeler için bir WhatsApp Pazarlama kampanyası ve stratejisi aracılığıyla .

Kullanıcıları için hayatı daha kolay hale getirmek için yeni yollar sunmaya devam etmek için, WhatsApp da dünyanın farklı bölgelerinde bir dijital cüzdan tipi sürümünü test etmeye başladı ödemeleri göndermek için yapılandırabilirsiniz WhatsApp Pay, hızlı ve güvenli bir şekilde benzer WhatsApp Business kullanan hesaplara satın alabileceğiniz farkla bir PayPal hesabına .

Daha önce bahsedilen tüm nedenlerden dolayı WhatsApp Business, her türlü sürecin sürekli dijitalleşmesinin yanı sıra mevcut işletmelerin büyük çoğunluğunun geleceğini işaret ediyor. Bu nedenle, bu makale ile size WhatsApp Business'ı bir işletme sayfasına nasıl entegre edeceğinizi veya uygulayacağınızı tamamen basit bir şekilde öğreteceğiz.

OKUMA  Web Sitemi Arama Motorlarında Nasıl İndeksleyebilirim veya Kaydedebilirim URL'leri Hızlıca Gönderme

  Dizin

   WhatsApp Business'ı bir işletme sayfasına entegre edin veya uygulayın

   Herhangi bir destek olmadan sıfırdan bir iş kurmanın ne kadar karmaşık olduğu göz önüne alındığında, WhatsApp Business , müşterilerle doğrudan, etkileşimli ve hızlı iletişim seçeneği sunarak işletmenin gelişimi için vazgeçilmez hale geliyor.

   Şu anda, bir WordPress web sayfanız varsa, WhatsApp Web'i sayfaya kolayca entegre ederek müşterilerin kolayca iletişim kurmak için kullanabilecekleri yeni bir konuşma penceresi eklemek için düzenleme araçlarından web'e WhatsApp düğmesini eklemeniz yeterlidir .

   WordPress web siteniz mobil cihazlar için bir sürüme sahip olacak şekilde uyarlanırsa, müşterilerin doğrudan uygulamadan iletişim kurabilmesi için WhatsApp düğmesinin çalışacağını da belirtmek önemlidir .

   WhatsApp Business'ın bağlantıyı bir web sayfasında paylaşmak için sunduğu başka bir seçenek de , gelecekteki müşterilerinizin yazdığı zaman için kişiselleştirilmiş bir mesaj yapılandırmaktır , böylece yakında hizmet vereceklerini bilirler.

   İşletmeniz için WhatsApp Business kullanmanın avantajları

   WhatsApp Business sayesinde, işletmenize sunduğu her şeyle ilgili olarak herhangi bir dezavantaj olmaksızın , işletmenizin başarılı olması ve ilerlemesi için sağlayabileceğiniz avantajlar sonsuzdur . Ardından, getirebileceği ana avantajlardan bahsedeceğiz.

   • Bu yeni hizmetin bir işletmeye getirdiği en büyük avantaj, müşteri hizmetleri aracılığıyla müşteri ile bağlantı kurma , soruları yanıtlamak için dijital bir iletişim sunma ve mesafe ne olursa olsun dijital olarak satış yapabilme fırsatıdır .
   • Toplumun küresel dijitalleşmesini göz önünde bulundurarak, yeni teknolojilerin farkında olan bir işletmeyi projelendirmek , profesyonel bir imaj sunarak kamuoyunun dikkatini çekmek için hayati önem taşımaktadır.
   • Platform aracılığıyla, satış sürecinin her türlü ayrıntısını takip etmek için yapılandırılmış bir şekilde düzenlemek ve kataloglamak için etiketleri kullanan tüm müşterileri yönetebileceksiniz .
   • Bu uygulama, yayınladığınız içeriği ve müşteri hizmetlerini iyileştirmek için gönderilen mesajları analiz etme ve izleme seçeneğine sahiptir .
   OKUMA  Bir Android'den CDF Premium Kanalı nasıl izlenir Hızlı ve Kolay

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin