WhatsApp Durumuma Hızlı ve Kolay Çıkartmalar Nasıl Eklenir veya Eklenir?

Eylül 13, 2021

WhatsApp gibi bir uygulamanın veya doğrudan mesajlaşmanın bu kadar kısa sürede elde ettiği her şey çılgınlık . Sesli not göndermek veya grup görüntülü arama yapmak için günlük olarak nasıl kullanıldığını görebiliriz .

Ancak durumun uygulanması ve içine koyabileceğiniz fotoğraf veya videolar da çok popüler. Ancak şimdi yeni bir modalite mümkün ve bu yüzden size WhatsApp durumlarına nasıl Çıkartma ekleyeceğinizi veya ekleyeceğinizi göstereceğiz .

Uygulamaların her yeni güncellemeyle uygulayabileceği işlevlerin sayısı etkileyici ve WhatsApp bundan muaf değil. Ve bu, milyonlarca kullanıcısına daha yakın ve daha etkili iletişim sağlayan iyileştirmeler sunmak için . Aynı şeyi, göndermeden önce bir sesli not kaydetmenize ve dinlemenize izin veren seçeneğin uygulanmasında da görebiliriz .

WhatsApp , kullanıcıların durumlarına yalnızca fotoğraf veya video yerleştirmekle kalmayıp, aynı zamanda etkileyici Çıkartmalar da yerleştirme ihtiyaçlarının farkındadır. İşte bu yüzden bunu mümkün kıldı ve bu makalede WhatsApp durumlarınıza nasıl hızlı ve kolay bir şekilde Etiketler yerleştirebileceğinizi göstereceğiz .

  Dizin

   Etiketleri WhatsApp durumlarına yerleştirme adımları

   WhatsApp'ın uyguladığı diğer işlevlerde olduğu gibi, uygulamak için yalnızca izlemeniz gereken adımları bilmeniz gerekir. Bu eğitimde , Çıkartmaları platform durumuna getirmek için ne yapacağınızı göstereceğiz . Ancak öncelikle WhatsApp'ın en son sürümüne sahip olmanız gerektiğini ve bunun 2.20.122 sürümüne karşılık geldiğini bilmeniz gerekir.

   Bu çok önemli adımı gerçekleştirdikten sonra , eyaletlere sorunsuz bir şekilde sticker yapıştırabileceksiniz. Başlamak için, önce uygulamaya girmeniz ve ardından pencerenin en üstüne gitmeniz ve "Durumlar" seçeneğini seçmeniz gerektiği açıktır. Bir sonraki adım bir yayın yapmaktır ve bunun için galeriden bir fotoğraf seçebilir veya çekebilirsiniz.

   Dilerseniz bir video kaydetmek de mümkündür , şimdi dikkatinizi ifade şeklinde bir simge görebileceğiniz sağ üst köşeye koyun. Bu eylem şimdi size iki yeni seçenek gösterecek ve bunlar "Emojiler" ve "Çıkartmalar".

   OKUMA  Windows 10, Mac ve Linux Ubuntu PC'mde DHCP Sunucusu Nasıl Yapılandırılır

   WhatsApp durumlarında Etiket nasıl seçilir ve eklenir

   Buraya kadar geldiysek, doğru yoldayız, şimdi adımları takip ederek bir sonrakine geçeceğiz ve bu, Stickers seçeneğine tıklayarak seçim yapmaktan ibaret. Artık ekranda çok çeşitli çıkartmalar görebileceksiniz . Elbette bunlar cep telefonunuzda bulunanlar, bir pakette indirdikleriniz veya bağlantılarınızın size gönderdikleri olacak.

   Cep telefonunuzda çok fazla çıkartma yoksa, Çıkartma oluşturmak için bir uygulama kullanmanız gerekir. Kullanımı çok kolay olan ve koleksiyonunuzu genişletebilmenizi garanti edecek . Eğer unutmayın bu Apps herhangi birini indirmek akıllı cihazın sanal mağazadan ücretsiz olarak gelen.

   Şimdi durumunuza eklemek istediğiniz Etiketlere tıklamanız yeterlidir ve bunlar otomatik olarak görüntülenecektir. Bu, büyük komplikasyonlar olmadan ve harici uygulamalar indirmeden bu kadar kolay ve hızlıdır . Aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, bu işlevin yalnızca ve yalnızca WhatsApp sürümünü güncellerseniz çalışacağıdır.

   Ayrıca şunu da bilmelisiniz ki , WhatsApp durumlarına Çıkartmalar koymak için hangi akıllı telefonu kullandığınızın bir önemi olmayacak . Zira bu adımlar iOS işletim sistemi ile çalışan cihazlarda aynı şekilde çalışacaktır. Veya Android işletim sistemini kullananlar.

   Bu şekilde, bu ünlü platformun videolarına Çıkartma koymak veya eklemek kadar basit , size yeni bir seçenek gösterdik. Ve WhatsApp durumlarınıza Çıkartmalar koymanıza veya eklemenize izin verecek.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin