WhatsApp Hesabımı Sonsuza Kadar veya Geçici Olarak Nasıl Silebilirim veya Silebilirim - Çok Kolay

Ekim 10, 2021

Ünlü sosyal ağ WhatsApp etrafında yeni gizlilik politikalarıyla ilgili olarak çıkan tartışma, son zamanlarda birçok söylenti ve spekülasyona yol açarken, bu durum kullanıcıların hesaplarını silmelerine neden oldu .

Bu ünlü sosyal ağın sahibinin sesini duyurduğunu ve amacının şirketlerin büyümesi için şeffaflık ve yeni seçenekler sunmak olduğunu belirttiğini belirtmekte fayda var .

Ayrıca, kişisel mesajlar uçtan uca şifreleme ile korunacağından gizliliğin bozulmadan kalacağını da açıklığa kavuşturuyorum , yani Facebook veya aynı WhatsApp uygulaması gibi başka hiçbir sosyal ağ onları göremez.

WhatsApp Hesabımı Sonsuza Kadar veya Geçici Olarak Nasıl Silebilirim veya Silebilirim - Çok Kolay

Buna rağmen birçok kullanıcı , WhatsApp'ın uyguladığı yeni politikalardan özel hayatlarının etkileneceği korkusuyla WhatsApp hesaplarını silip başka seçeneklere geçme ihtiyacı hissetmiştir .

Anlık mesajlaşma uygulamasına gelince , Signal veya Telegram gibi birçok seçenek var, Telegram Messenger'ın ne olduğunu veya nasıl kullanmanız gerektiğini hala bilmiyorsanız, WhatsApp hesabınızı silmeye kararlıysanız, bunlardan herhangi biri sizin için işe yarayabilir. , endişelenme çünkü çok basit ve pratik olarak aynı şekilde çalışıyorlar.

  Dizin

   WhatsApp hesabınızı silmenin riskleri

   WhatsApp hesabınızı silmeden önce, bu adımın tamamen geri alınamaz olduğunu bilmelisiniz, çünkü hesabınız silinirse kalıcı olarak var olmayacaktır.

   Hesabınızı silmenizin tüm mesaj geçmişinizi, Google Drive yedeklemenizi ve ayrıca parçası olduğunuz tüm WhatsApp gruplarını da sileceğini unutmamalısınız .

   Unutulmamalıdır ki, sadece hesabı silenlerin , diğer kişilerle yaptıkları mesajlar veya konuşmalar geçmişlerinde tutulduğu için mesaj geçmişine erişimi kaybeder .

   Bu nedenle, bunu yapmadan önce verileri diğer mesajlaşma APP'leri ile senkronize edebilirsiniz, ayrıca herhangi bir dosya türünü kaybetmemek için bir yedekleme yapabilirsiniz.

   WhatsApp üzerinden almış olduğunuz, cep telefonunuzun dahili veya harici hafızasında yer alan tüm görsel ve videoların hiçbir değişikliğe uğramayacağını, yani cihazlarınızın hafızası tamamen yabancı olduğu için orada kalacağını unutmayın. uygulama.

   OKUMA  Web Sitem İçin En İyi WordPrees Eklentilerini Nasıl Seçebilirim - Anahtarlar ve Kılavuzlar

   WhatsApp hesabı nasıl silinir

   Bu son derece basit bir adımdır, çünkü WhatsApp hesabınızı kalıcı olarak silmek için APP'ye girmeniz ve kendinizi sağ üstteki üç noktaya yerleştirmeniz ve ardından " ayarlar " ı seçmeniz gerekir .

   Ardından "hesap" bölümüne gidin ve size birkaç seçenek sunan yeni bir pencere açılacak ve sonunda Hesabımı sil, oraya tıklayın, hesabınızı silerseniz olacak her şeyi açıklayan yeni bir sekme açacaksınız. Hesap Numaranızı değiştirme seçeneği sunmanın yanı sıra, sonunda kırmızı renkte “ Hesabımı sil ” göreceksiniz .

   İstediğiniz şeyin bu olduğundan tamamen eminseniz, oraya basın çünkü bu sürecin değiştirilemez ve geri döndürülemez olduğunu hatırlamanız gerekir .

   Hesabınızı silmek için bulunduğunuz ülkeyi seçmeniz, telefon numaranızı yazmanız ve hesabı sil'e tıklamanız gerekir, unutmayın ki WhatsApp güvenlik nedenleriyle hesabınızı silmek istediğinize dair sizden üç kez onay isteyecektir.

   Bu nedenle telefon numaranızı girdikten sonra hesabınızı neden silmek istediğinizi soracak ve son adımda eğer hesabı silerseniz, sonunda WhatsApp'a hoş geldiniz ve mobil ekranınızda yüzen bir mesaj belirecektir. Hesabınızın silindiğini duyurur.

   WhatsApp hesabını silmenin bu yolu yalnızca Android cep telefonları için geçerlidir, çünkü iOS için yapılandırma düğmesi sağ altta görünecektir ve bu üç nokta değil, bir dişli çarktır.

   Seçerken, bir pencere açılacak ve hesabın nerede yazdığını seçmelisiniz ve ardından hesabı sil dediği yeri seçmelisiniz ve orada WhatsApp hesabınızı kaldırma işlemi başlayacaktır . Başarılar!

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin