WhatsApp Kişilerimin Kısayollarını Android'imin Ana Ekranına veya Ana Ekranına Nasıl Oluşturur veya Eklerim

Eylül 14, 2021

Dünyada hem sosyal ağların hem de doğrudan mesajlaşmanın daha fazla kullanıcıya sahip olmaya çalıştığı temel özelliklerden biri . Kişilerinizle daha hızlı ve daha doğrudan iletişime izin veren pratik işlevler sunabiliyor . Bu, Android'inizin ana veya ana ekranına kişilerinizin kısayollarını oluşturmanın veya eklemenin mümkün olduğu WhatsApp durumudur.

WhatsApp Kişilerimden Android Ana Ekranına Kısayollar Nasıl Oluşturulur veya Eklenir

Her zaman WhatsApp hesabınıza kaydettiğiniz daha fazla kişi tarafından, sık sık konuşabileceğiniz çok az kişi olduğu bilinmektedir . Nasıl annen, baban, oğlun, kız arkadaşın veya kocan olabilir.

Ve bu nedenle uygulamaya girmeden onlarla iletişim kurmak isteyeceksiniz. Bu, örneğin zaman kaybetmemek için , uygulamaya girerek ve arayan kişiye sesli not göndermek gibi.

Ama neyse ki, önemli olduğunu düşündüğünüz veya çok sık iletişim kurduğunuz herhangi bir kişiyi cep telefonunuzun ana ekranında bulmanız mümkün. Bunun için de aşağıda belirteceğimiz adımları uygulamanız gerekecektir. Öyleyse daha fazla konuşmayalım ve Android'inizin ana ekranına WhatsApp kişilerini nasıl oluşturacağınızı veya ekleyeceğinizi görelim.

  By ana ekranda bir WhatsApp kişi eklenirken, biz sadece, ana ekranda imajlarını basın doğrudan bu kişinin sohbet girmek mümkün olacak. Ve bu, önce uygulamayı açmak zorunda kalmadan. Ve bu sayede kısa mesajlar gönderebilir, kendiniz hakkında notlar gönderebilir, ağır videolar , çıkartmalar paylaşabilir veya görüntülü arama yapabilirsiniz.

  Bunu başarmak için birkaç yöntem uygulanabilir ve burada size göstereceğiz, ilk yöntem bir Widget eklemektir. Her cep telefonunun Widget eklemenin farklı bir yolu olabileceği unutulmamalıdır. Ama genel olarak, size göstereceğimiz bunu yapmak için en yaygın olanıdır.

  O zaman yapmanız gereken şudur, birkaç seçenek ve aralarında seçmeniz gereken Widget'lar görünene kadar ana ekrana uzun süre basın. Bir sonraki adım, uzun süre basarak "WhatsApp Chat" seçeneğini seçmekti . Bu işlem sizi kısayol oluşturmak istediğiniz kişiyi seçmeniz gereken bu uygulamaya götürecektir.

  Dizin

   Ana ekranda WhatsApp kısayolları oluşturmanın diğer yöntemleri

   OKUMA  WhatsApp Görüntülü Görüşmeler Gerçekten Güvenli mi?

   Ana ekranda WhatsApp kişilerinize kısayol eklemek için çok hızlı olabilecek başka bir yöntem daha var . Bunu, Android'in içerdiği ve Uygulama Kısayollarından başka bir şey olmayan olağanüstü bir işlevle başaracağız. Tabii ki cep telefonunuzda Nova Launcher başlatıcısı olduğu sürece.

   Başlamak için Kısayol Uygulamalarını başlatmanız gerekecek ve bunun için WhatsApp simgesine basıp basılı tutmalısınız. Bu eylem, son zamanlarda iletişim kurduğunuz son üç sohbeti size gösterecektir. Şimdi bu sohbetlerden herhangi birini basılı tutmanız yeterlidir ve bunlar kısayol olarak ana ekrana eklenecektir.

   Son olarak, uygulaması da çok kolay olan ve böylece ana ekranda WhatsApp kişisinin kısayolunu oluşturabilecek son bir yöntem göstereceğiz . Bunu yapmak için uygulamaya girmeli ve sohbeti açmak için kısayol oluşturmak istediğiniz kişiyi veya grubu seçmelisiniz.

   Bir sonraki adım sağ üst köşeye gidip üç nokta simgesine basmaktır , bu eylem bir menü oluşturacaktır ve şimdi "Diğer" seçeneğine basmalısınız. Şimdi yeni bir menü görüntülenecek ve bunun içinde "Kısayol oluştur" seçeneğini bulacaksınız.

   Gördüğünüz gibi , bir Android'de ana ekranda WhatsApp kişisinin kısayollarını oluşturmanın üç farklı yolunu veya yöntemini gösterdik . Tüm bunlar çok basit ve hızlı bir şekilde ve ayrıca yer açmak için uygulamanın önbelleğini temizleme .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin