WhatsApp Mesajlarımın İnternette Yönlendirilip İletilmediği Nasıl Aranır ve Bilinir

Eylül 6, 2021

Gizliliğimizi güvende tutmakla ilgilenen bazı iletişim platformları tarafından uygulanan tüm yeni güvenlik işlevleri ilginçtir. Ve bu anlamda, WhatsApp doğrudan mesajlaşma , örneğin, gönderdiğiniz bir mesajı kişilerinizden kimin ilettiğiyle ilgili verileri gösterir . Ancak WhatsApp tarafından gönderilen mesajların internet üzerinden yönlendirilip yönlendirilmediğini nasıl anlayabiliriz, işte size gösteriyoruz.

WhatsApp Mesajlarımın İnternette Yönlendirilip İletilmediği Nasıl Aranır ve Bilinir

WhatsApp tarafından ve genel olarak başka herhangi bir yolla paylaşılan veya gönderilen herhangi bir metin, ses, görüntü veya video mesajının olduğunu anlamamız gerekir . Ağ üzerinden vicdansız bir şekilde iletilebilir. Bu nedenle göndereceğimiz şeyin ne olduğunu çok iyi bilmemiz önemlidir çünkü "Gönder" düğmesine basar basmaz bizim olmaktan çıkacaktır.

WhatsApp, anonim mesajlar gönderme işlevlerine izin verse de, mesajın içeriği de paylaşılabilir. Bu nedenle, gönderdiğiniz mesajların ağ üzerinden iletilip yönlendirilmediğini bilmeniz gerekir . Bunu bilmek için bu makaleyi okumanız yeterli ve bunu size aşağıda basit bir şekilde açıklayacağız.

  Dizin

   WhatsApp mesajlarınızın yönlendirilip iletilmediği nasıl bulunur ve öğrenilir

   WhatsApp, kullanıcılarının mesaj gönderirken önemli verileri detaylı olarak bilmesini sağlayan bir platformdur. Çifte kontrolün dahil edilmesinin gerçek bir devrim olduğu hiç kimse için bir sır değil. Bu sayede mesajlarımızın muhatabına ulaşıp ulaşmadığını ve okunup okunmadığını öğrenebilirsiniz .

   Ancak bir mesajın gönderilme zamanı hakkında çok önemli olan diğer bilgileri de bilebiliriz ve mesajın açılma zamanıdır. Ama şimdi yeni bir işlev geliyor ve gönderdiğimiz bir mesajın tekrar iletilip iletilmediğini öğreneceğiz. Bağlantılarımızı tanımamıza yardımcı olduğu için bizim için çok değerli olabilecek bir bilgi .

   Güvenilir olup olmadıklarını bilmek için, hassas bilgileri bu kişiyle paylaşmamak daha iyidir. Ancak yazının girişinde sizi zaten uyardığımız gibi, taviz veren mesajlar, fotoğraflar veya ağır videolar göndermek için başka yollar kullanmak daha sağlıklıdır . Ve sosyal ağlar veya internet değil, çünkü sonuçları çok tatsız olabilir.

   WhatsApp mesajlarınızı kimin ilettiğini öğrenmek ve öğrenmek için bir adım

   Artık bir mesajın ne zaman bir kişi tarafından defalarca iletildiğini bilmek mümkün ve bu bundan sonra sağa dönük kavisli ok şeklinde bir simge ve "İletildi" mesajı veya çift ok ile görülebilir. ve "Birçok kez iletildi" mesajı.

   OKUMA  Hiçbir şey hatırlamıyorsam süresi dolmuş e-postamı veya hotmail hesabımı nasıl kurtarırım

   Özel mesajlarımızı kimin paylaştığını bilmek için bu mükemmel işlev, ancak şimdi iletilen mesajın yanına yerleştirilen yeni simgeyi görebiliyoruz. Bu bir büyüteç şeklindedir ve doğrudan Google arama motoruna gitmemizi sağlar. Ve bu şekilde bu mesajın internette paylaşılıp paylaşılmadığını öğrenin.

   Bu yeni fonksiyonu kullanmak gerçekten çok kolay, prensip olarak yapmanız gereken, yönlendirilmiş olarak gösterilen mesajlarda otomatik olarak gelecek olan bu ikona tıklamaktır. Bu eylem, bunu internette aramak isteyip istemediğinizi soran bir iletişim kutusunun görüntülenmesine izin verecektir .

   Ve iki seçenek ve bizim durumumuzda "İnternette ara" seçeneğine tıklamalıyız, aksi takdirde "İptal" seçeneğine tıklayın. Ve arama sonuçlarını döndüren tarayıcı tarafından otomatik olarak başlayacaktır. Bu yeni işlevin keyfini çıkarabilmek için platformu en son sürüme güncellemek yeterli olacaktır.

   Platformun güvenlikleri için kullanıcılarının hizmetine sunduğu çeşitli seçeneklerin yanı sıra silinen fotoğrafların, seslerin veya videoların kurtarılması için diğer seçenekler bu kadar kolay çalışır . Ve bu şekilde , WhatsApp mesajlarınızın internette iletilip iletilmediğinin nasıl aranacağını ve bilineceğini didaktik bir şekilde açıklayabildik .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin