WhatsApp'ta 50 Kişiye Kadar Bilgisayardan veya Mobilden Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Kasım 28, 2021

WhatsApp anlık mesajlaşma hizmetleri, son on yılda , her türlü bağlamda sosyal teması sürdürmek , iş, eğitim ve eğlence işlevlerini kolayca yerine getirmek, her bir kullanıcının zevklerine ve ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlamak için ana araçlardan biri olarak aşamalı olarak kurulmuştur .

Birden fazla platformda mükemmel bir şekilde çalışır ve WhatsApp Web işleviyle bilgisayarlarda kolayca çalıştırma imkanı ile günümüzün en çok yönlü iletişim araçlarından biri haline gelir , böylece telefonunuzu elinizin altında bulundurmanıza gerek kalmadan uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz. Bütün zamanlar.

WhatsApp'ta 50 Kişiye Kadar Bilgisayardan veya Mobilden Görüntülü Grup Görüşmesi Nasıl Yapılır?

Bu şekilde, mevcut ana iletişim araçlarından biri olan WhatsApp, genellikle dahili depolamada büyük miktarda kişisel bilgi biriktirir, ancak WhatsApp fotoğraflarını, videolarını ve sohbetlerini Dropbox ile senkronize etmek de mümkündür , böylece cihazınızı alanla tutabilirsiniz. diğer uygulamalar için kullanılabilir.

Aynı şekilde, cihazları değiştirirken veya uygulamayı yeniden yüklemenize neden olan başka herhangi bir nedenle önemli bilgileri kaybetmemek için WhatsApp'ta bir yedek kopyayı kolayca geri yükleyebilir ve kurtarabilirsiniz , bu da WhatsApp'ı her türlü bilgiyi aktarmak için mükemmel bir uygulama haline getirir. veya kişisel veriler.

Son zamanlarda, WhatsApp, yalnızca bir anlık mesajlaşma aracı olarak değil, bir sosyal ağ olarak işlev görmek amacıyla taban kitlesini artırmak için yeni işlevler ekliyor .

Ayrıca şirketlerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına uyum sağlamak için orijinal uygulamanın yeni sürümlerini de ekledi. Oluşturmak istediğiniz herhangi bir işletme türü için herhangi bir sorun yaşamadan kolayca WhatsApp Business hesabına sahip olabilir ve oluşturabilir , böylece platform içinde kişisel bir katalog ekleyebilirsiniz .

Bu nedenle, yalnızca tamamlayıcı araçlarının nasıl çalıştığının temel öğelerini bilerek, herhangi bir ortamda olası herhangi bir etkinlik için WhatsApp'ı kullanmak daha kolay hale geliyor. Bu nedenle bugün size WhatsApp'ta bilgisayardan veya mobilden 50 kişiye kadar görüntülü grup görüşmesi yapmayı göstereceğiz .

  Dizin
   OKUMA  İnternet Etki Alanları nedir ve ne içindir? Ne türler var, Parçalar ve Anlamları?

   PC'den WhatsApp'ta grup video görüşmeleri

   Son sosyal panoramayı ve sosyal ve çalışma ortamlarının nasıl değiştiğini dikkate alan WhatsApp, kısa süre önce uygulamayı en son sürümüne güncelleyerek veya WhatsApp Web'e girerek WhatsApp Web için 50 kişiye kadar görüntülü görüşme seçeneğini hayata geçirdi . tarayıcı.

   Ardından, seçenekler menüsünü açmak için WhatsApp Web'i açmalı ve "+" sembolünün yanındaki üç noktayı tıklamalısınız. Açılır menüde, "Bir oda oluştur ve bağlantıyı WhatsApp arkadaşlarına gönder" seçeneğiyle yeni bir pencere açmak için "Oda oluştur" seçeneğini seçin .

   Bunu yaptığınızda, Facebook Messenger sayfası açılacaktır , bu nedenle görüntülü arama odasını oluşturmak için bir hesabınızın olması kesinlikle gereklidir. Bitirmek için görüntülü arama odasını yapılandırmalı ve bağlantıyı kişilerinizle paylaşmalısınız.

   Android'den WhatsApp'ta grup video görüşmeleri

   Telefonla 50 kişiye kadar görüntülü görüşme yapmak için WhatsApp , varsayılan 8 kişilik sınırı artırmak için Messenger Rooms ile senkronize edilmelidir . O zaman, Facebook'un Zoom'a ve son zamanlarda popülaritesi artan diğer görüntülü arama servislerine alternatif olarak işlev görüyor.

   Şu anda bir video görüşme odası oluşturmak için iki yöntem vardır, bir video görüşme odasını kolayca açmak için bir klip biçimindeki simgeyi ve ardından açılır menüdeki Oda seçeneğini seçerek bu seçeneği doğrudan bir sohbetten etkinleştirebilirsiniz.

   Bu seçeneği WhatsApp aramaları bölümünden de etkinleştirmek mümkündür , bu bölümde yeni bir arama başlatma seçeneğinin üzerinde bulunan ekranın sağ alt kısmında bulunan Messenger Odaları seçeneğini işaretlemeniz gerekir.

   Görüntülü arama odası açmak için mevcut yöntemlerden herhangi biri ile, daha sonra Messenger uygulaması açılacaktır, bu nedenle cihazınızda yüklü olması zorunludur, içinde oda oluşturma seçeneğini seçmeli ve ardından WhatsApp ile bağlantıyı göndermelisiniz. istediğiniz tüm kullanıcılarla paylaşın.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin