WhatsApp'ta Grup veya Çoklu Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

Mayıs 31, 2021

WhatsApp uygulaması başlangıçta kısa mesajlarla başladı; Daha sonra, insanları ilgilendiren diğer işlevlerin yanı sıra, bugün grup veya birden fazla video görüşmesi yapma noktasına geldi.

Dizin

  WhatsApp'ta grup veya çoklu arama yapma adımları

  WhatsApp'ta çoklu görüntülü görüşme yapmak çok kolaydır ve birkaç şekilde yapılabilir, ancak iki faktörü aklınızda bulundurun.

  WhatsApp'ta Çoklu veya Grup Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılır

  Öncelikle, Android cihazınız 4.1 veya üstü olmalıdır. İkincisi, iyi bir Wi-Fi bağlantısına veya grup aramasının ses ve video kalitesini garanti etmek için yeterli veriye ihtiyacınız vardır , böylece iletişim kesintilerini önler.

  Bir iPhone'unuz varsa, çoklu arama prosedürü oldukça benzerdir. Aynı şekilde sizin de kekeme, duraklama işitme veya görme görüntüleri engellemek için mükemmel wifi sinyali ve iyi bir veri yedekleme gerektirir l WhatsApp tarafından LaMada birden .

  Öte yandan, geniş bir telefonunuz yoksa, WhatsApp görüntülü arama işlevi neredeyse imkansız olacaktır. Ancak merak etmeyin, teknoloji gelişiyor ve sandığınızdan daha hızlı yayılacak.

  WhatsApp'ta bağlantınızı kaybetmeden çok basit üç şekilde birden fazla görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Güvenli bir şekilde yapabilmeniz için size ayrıntılı olarak açıklayacağız.

  Sadece duruma göre hangisini kullanacağınızı seçmek zorunda kalacaksınız.

  1. Özel bir aramadan

  Rehberinizde görüntülü arama yapmak istediğiniz kişiyi aramaya başlayın ve video kamera simgesine basarak onu arayın. Ardından cihazınızın ekranında bir telefon + ekle simgesini göreceksiniz, oraya basın ve dizin tekrar görünecektir.

  Dizinde olmak, grup görüntülü görüşmesine ekleyeceğiniz yeni kişiyi seçmelisiniz ve aynı anda görüşmeye başlayacak üç kişi olacaktır. Bu prosedürü en fazla sekiz katılımcı veya bu sayıdan daha azını tamamlayana kadar tekrarlarsınız.

  Genel bir bilgi olarak, önceden WhatsApp'ın yalnızca dört kişilik gruplara izin verdiğini bilmeniz önemlidir .

  OKUMA  Instagram Kamera Hataları veya Sorunları Nasıl Onarılır

  2. Çoklu arama yapmak için bir WhatsApp grubu oluşturun

  WhatsApp tarafından grupların oluşturulması bunu yapmak ortak bir yön insanlardan oluşuyor olması gerekiyordu çünkü, iletişim kurmak için büyük bir başarı olduğunu.

  Bu nedenle sürekli iletişim halinde olmaları gerekir, böylece telefon çaldığında ve arama oluşturulan gruptan geldiğinde ne konuşacaklarını bilirsiniz.

  Bu durumda, WhatsApp grubundan gelen aramayı veya görüntülü aramayı kabul etmeniz yeterlidir , hepsi bu. Şimdi, çağrıyı almadan önce grupta olmayı kabul etmeniz gerektiğini unutmayın.

  Ancak grubu da oluşturabilir ve oradan hepsini arayabilirsiniz.

  3. WhatsApp ile çoklu arama

  Bu seçenekle, çoklu video görüşmesi yapmadan önce konuşmak istediğiniz kişileri seçebilirsiniz.

  Çağrı seçeneği için ekranınıza bakarak devam edin ve artı simgesi olan çağrı simgesini tanıyın. Oraya basın ve çoklu arama veya video görüşmesi seçeneği belirir , kişilerinizi seçin ve onlarla konuşmaya devam edin.

  Birden çok WhatsApp görüntülü görüşmesi için çok yönlü bir uygulama

  WhatsApp, özellikle bu son grup görüntülü arama fonksiyonu ile mobil cihaz üzerinden iletişim yolunda inanılmaz bir dinamizme neden olan yeni bir uygulamadır .

  Geleneksel arama veya kısa mesaj, diğerlerinin dediği gibi, tek bir uygulamada ve gerçek zamanlı olarak ses, görüntü ve metin kullanımına doğru teknolojik veya yıkıcı bir adım attı.

  Grup video görüşmesi işlevinin faydası bir şekilde hizmet etmiştir teknolojik destek o aynı zamanda tüm iletişim ilgi herhangi meseleyi çözmek için hak iş ya da çalışma grupları söz konusu olduğunda.

  Video görüşmesi pek çok yönden ilgi çekicidir, çünkü konu sadece iletişim kuranların yüzlerini görmekle değil, nerede olduklarını, onlar hakkında yorum yapmak için gözlemlenecek nesnelerin veya durumların neler olduğunu görmekle ilgilidir.

  Aynı zamanda, iletişim kuranların yüz ifadelerini, neşe, üzüntü, şok veya sağlık durumunun gerçek zamanlı olarak görmesini sağlayan bir işlevdir. Bu nedenle, bir grup video görüşmesinin nasıl yapılacağını öğrenmek moda değil, yararlılık meselesidir.

  OKUMA  Cetvelin Kelimeye Nasıl Koyulacağı (Örnek)

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin