WhatsApp'tan Engellenen Bir Kişi Sonsuza Kadar Silinir?

Şubat 20, 2021

Herhangi bir nedenle bir WhatsApp kişisini engellemeniz gerekiyorsa ve şimdi sizinle herhangi bir iletişim kuramaması için cep telefonundan kalıcı olarak kaldırmak istiyorsanız, o zaman doğru yere geldiniz, çünkü burada nasıl yapılacağını açıklayacağız . bunu pratik ve basit bir şekilde yapın.

WhatsApp'tan Engellenen Bir Kişiyi Sonsuza Kadar Silme

WhatsApp, binlerce kullanıcı tarafından kullanılan , ailenize ve arkadaşlarınıza mesaj gönderebileceğiniz çok popüler bir uygulamadır ; Ayrıca onlara fotoğraflar, videolar, sesli notlar gönderebilir ve onlarla aramalar ve video görüşmeleri yoluyla güvenli , basit ve hızlı bir şekilde konuşabilirsiniz .

Dizin

  WhatsApp'ta bir kişiyi engellediğinizde ne olur?

  Bir kişiyi ya sizi rahatsız ettiği ya da taciz ettiği için engellemeye karar verdiğinizde . Artık durumlarını, profil resimlerini veya çevrimiçi olduklarında göremeyeceğinizi bilmelisiniz; Ayrıca ona WhatsApp üzerinden mesaj ve çağrı gönderemeyeceksiniz. Son olarak, o kişi sizinle iletişim kuramayacak, yalnızca engellenen kişinin mesajlarına veya bilgilerine ihtiyacınız olduğunda , kişiyi WhatsApp hesabınızdan engellemeye karar verdiğiniz andan önce kurtarabilecektir .

  Engelleseniz bile, o kişi sizi yine de kişilerinde tutacaktır ve herhangi bir durumda engellediğiniz kişinin de dahil olduğu bir gruptaysanız, onların gönderdiği mesajları göremezsiniz, bunu da göremezsiniz. kişi ne gönderdiğini görebilir.

  WhatsApp'ta engellenen bir kişi nasıl silinir?

  Bir kişiyi WhatsApp'tan engellediyseniz, artık durumlarınızı veya profil resminizi göremez, size mesaj gönderemez veya son bağlantınızı göremez.

  Ancak istediğiniz, söz konusu kişinin artık kişilerinizde bulunmuyorsa, burada engellenen bir kişinin nasıl silineceğini açıklayacağız .

  • Yapılması gereken ilk adım o kişinin numarasını silmek, kişi listesine giriyoruz, kişinin adını arıyoruz ve seçiyoruz, ardından sil tuşuna basıyoruz.
  • Ardından WhatsApp uygulamasına girmeli, menüye girmeli ve ayarları seçmeliyiz.
  • Hesap seçeneğini seçiyoruz .
  • Son olarak, gizliliğe tıklıyoruz ve engellenen kişilerin listesine giriyoruz, bu uygulama aracılığıyla sizinle artık iletişim kuramayacak engellenen kişilerin tüm numaraları görünecek .
  OKUMA  Uber neden benden benim para birimimde değil de dolar cinsinden ücret alıyor?

  WhatsApp'ın avantajları ve dezavantajları

  Son yıllarda WhatsApp, avantajlı bir uygulama haline gelecek şekilde gelişti . Ama aynı zamanda farkına varmadan toplum için bir sorun haline geldi.

  Bu nedenle uzun vadeli hasar almadan bu uygulamayı rahatlıkla halledebilmek için bazı avantajları ve dezavantajları dikkate almalıyız.

  Avantaj:

  • WhatsApp'ın en büyük avantajlarından biri , çalışma alanınızdaysanız, kişilerinizin durumlarında yayınladıkları hiçbir şeyi veya önemli bir konuşmayı kaçırmadan bilgisayarınız aracılığıyla kullanabilmenizdir .
  • Kullanımı tamamen kolaydır ve internete erişimin keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli hizmetleri vardır.
  • Arkadaşlarınızla, ailenizle, meslektaşlarınızla vb. Konuşmak istiyorsanız. WhatsApp'ta herhangi bir rahatsızlık duymadan onlarla iletişim kurabilmek için gruplar oluşturabilirsiniz .
  • Farklı sistemlerde mevcuttur : Windows, iOS, Android ve daha fazlası.

  WhatsApp, sadece hızlı iletişim yöntemi ile değil, kullanıcılar tarafından da yaygın olarak kullanılan bir platform haline geldi. Diğer insanlarla iletişim kurarken kullanıcıları eğlendirme , gif, çıkartma, emoji vb. Göndermesine izin verme yöntemi değilse .

  Dezavantajları:

  • WhatsApp'ın dezavantajlarından biri de çok sık kullanıldığında kullanıcılar için bağımlılık yaratmasıdır ki bu da bu uygulama gençler tarafından kullanıldığı için bir problemdir.
  • Telefon ekranına uzun süreli bakmak , kullanıcı için uzun vadeli görme sorunlarına neden olabilir .
  • Siber zorbalık , WhatsApp'ın bir diğer dezavantajıdır çünkü çoğu kullanıcı buna maruz kalır.

  WhatsApp avantajları

  Bugün WhatsApp büyük ölçüde gelişti, ilk başta bu uygulama yalnızca iPhone için mevcuttu ve şimdi teknolojinin gelişmesiyle uygulama Android için kullanılabilir hale geldi.

  Her ne kadar bu uygulamanın faydaları olduğunu unutmamalıyız, çünkü WhatsApp sayesinde işletmeleri olan insanların çoğu bu uygulamada şirketlerinin reklamını yapmak ve aynı zamanda tedarikçileriyle iletişim kurabilmek için kendilerine yardımcı oldular.

  Ayrıca, dünyanın herhangi bir yerinde olsalar bile aileleri ve arkadaşları ile iletişim kurmalarına izin verdiği için insanlara da çok yardımcı oldu.

  OKUMA  Samsung J2 Prime'ın Varsayılan Depolaması Nasıl Değiştirilir? Çok kolay!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin