Windows, Mac ve Linux'ta Slack Kenar Çubuğu Nasıl Düzenlenir ve Özelleştirilir

Kasım 5, 2021

2020'nin başından itibaren dünyada olup biten her şeyle birlikte anlık mesajlaşma servisleri , bildiğimiz anlamda toplumun, iletişim sürecine ve topluma zarar verebilecek dış veya iç gürültü nedeniyle kesintiye uğramadan etkin bir şekilde çalışabilmesi için vazgeçilmez bir araç haline geldi. Genel olarak.

Bu iletişim ihtiyaçları, tamamen eğlence, iş ve özellikle eğitime adanmış her türlü anlık mesajlaşma hizmetiyle yerini yeniliğe bırakmıştır. Zoom'da olduğu gibi, kullanıcının ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyum sağlamak için bir kaydı çevrimiçi olarak ücretsiz olarak MP4'e dönüştürmenin mümkün olduğu yerde .

Windows, Mac ve Linux'ta Slack Kenar Çubuğu Nasıl Düzenlenir ve Özelleştirilir

Şu anda, temel amacı uzaktan arkadaşlar arasında sosyal buluşmalar olan her türlü video odasına erişmek ve eğitim sürecini tamamen uzaktan kolaylaştırmak için sadece sabit bir internete sahip olmak için Zoom'da Facebook ile birkaç adımda kolayca kayıt ve giriş yapabilirsiniz. bağlantı.

Zoom'un geçen yıl iletişim kurma şeklimizde devrim yarattığı gibi, Slack uzak yerlerde çalışma şeklimizi tamamen değiştirdi ve GIF resimlerini diğer kullanıcılarla paylaşmanın veya göndermenin mümkün olduğu çalışma alanları aracılığıyla grup çalışmasını teşvik etti. diğer mesajlaşma servisleri gibi etkileşim kurmak için.

Hepsinden iyisi, birçok anlık mesajlaşma uygulaması gibi, platforma girerken çok yönlülük sunmak için mevcut olan diğer platformlar , kullanıcıya kolaylık sağlarken, onun için daha kolay olan ortamdan çalışması için. , emek verimliliğinizi artırmak için.

Bunu akılda tutarak, bizim için yeni iş fırsatları açmak için Slack platformunu ve kullanıcılarına sunduğu tüm araçları nasıl kullanacağımızı bulmaya başlamak önemlidir. Bu nedenle bugün size Windows, Mac ve Linux'ta Slack kenar çubuğunu nasıl düzenleyeceğinizi ve özelleştireceğinizi göstereceğiz .

  Dizin

   Slack kenar çubuğunu düzenleyin

   OKUMA  SD ile Bu Püf Noktaları ile Android'de RAM Belleği Nasıl Genişletilir veya Artırılır

   Slack kenar çubuğu, diğerlerinin yanı sıra tüm kanalların, mesajların, uygulamaların, işlevlerin bulunduğu platformun ana araçlarından biridir . Temel olarak, özel ihtiyaçlarınıza göre düzenlenmediği takdirde biraz kafa karışıklığına neden olabilecek bir araç çubuğudur.

   Standart, Plus veya Enterprise Grid olup olmadığına bakılmaksızın yalnızca bir Slack Premium planınız varsa kenar çubuğunu düzenleyebileceğinizi veya özelleştirebileceğinizi ve bu değişikliklerin yalnızca hesabınıza yansıtılacağını ve hesabınıza yansıtılacağını unutmamak önemlidir . cihaz.

   Kenar çubuğunu Slack'te düzenlemek için, bulunduğunuz platformdan bağımsız olarak, Kanallar sekmesine girmeniz ve üç nokta simgesine tıklamanız ve ardından yeni bir bölüm oluşturma seçeneğini belirlemeniz yeterlidir . Oluşturmak istediğiniz bölüme klavye ile girebilir veya önerilerden birini seçip Oluştur butonuna tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

   Aynı şekilde, kenar çubuğunda yaptığınız özelleştirmelerin , Enterprise Grid ücretli planına sahip olmadıkça, çalışma alanının diğer üyelerine yansıtılmayacağını unutmamalısınız .

   Platformu düzenlemek ve geliştirmek için diğer değişiklikler

   Slack platformu ayrıca , kenar çubuğu konuşmalarını , hepsini tek bir bölüme taşıyacak şekilde düzenleme seçeneği sunar , böylece kenar çubuğu etkin kullanım için düzenli ve temiz görünür.

   Kanallar sekmesi > Üç nokta simgesi > Kenar çubuğunu düzenle seçeneğine gidin ve taşımak istediğiniz konuşmaların yanındaki kutuyu işaretleyin ve Taşı'ya tıklayın, istediğiniz bölümü seçin ve işlemi tamamlamak için Bitti'ye tıklayın.

   Kenar çubuğunun tercihleri ​​içinde ayrıca konuşmaları görüntüleyebilir ve sıralayabilir, sadece bölüme girip üç noktayı tıklayarak sadece okunmuş veya okunmamış olanları görebilirsiniz, Göster'i seçin ve orada gelen kutunuzu gördüğünüz gibi sıralayabilirsiniz. Uygun.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin