Skip to content

Xiaomi Mi Bandımdaki Hava Durumu veya Hava Tahminini Nasıl Yapılandırır ve Güncellerim

Haziran 19, 2022

Her geçen gün daha fazla günlük ihtiyaç ekleniyor, SmartWatch saatler ile bu ihtiyaçlar basitleştirildi, bağlanması ve yapılandırılması kolay oldu ve yaş veya taşıyıcı ihtiyacı ne olursa olsun tüm işlevleriyle hızlı ve sorunsuz bir şekilde etkileşime girecek şekilde yapılandırıldı. Bir amiral gemisi uygulaması olmadan SmartWatch saatler kalıcıdır.

Xiaomi Mi Bandımdaki Hava Durumu veya Hava Tahminini Nasıl Yapılandırır ve Güncellerim

Bir bilgisayar veya telefonun rolünü yerine getirmeden, bunlar onlar için mükemmel bir tamamlayıcı olarak çalışır ve elinizdeki Akıllı Telefonunuza bağlı kalmadan WhatsApp ve Spotify Music gibi diğer herhangi bir uygulamadan bildirimleri etkinleştirmenize, bağlamanıza ve almanıza olanak tanır. bu işlevler , etkinliğini optimize ederek daha rahat ve hızlı bir şekilde yapılır.

Temmuz 2014’te piyasaya sürülmesinden bu yana, Xiaomi Mi Band, şirketin küresel popülaritesi patlaması sayesinde giderek pazardaki önde gelen mobil cihaz aksesuarlarından biri olarak kendini kanıtladı. Sunulan çok çeşitli akıllı saatler ile bunlar, mevcut en ucuz kalite seçeneklerinden bazılarıdır.

Spor kullanımı ve antrenman takibi için özel olarak oluşturulmuş bir tasarıma sahip olan Xiaomi Mi Band , boyutu ve rahatlığı nedeniyle bileğinize takmak için hafif olduğu için her türlü ortama uyum sağlar , ağırlığı bir kez yerleştirildiğinde neredeyse algılanamaz.

Çok çeşitli spor işlevlerine rağmen , Xiaomi Mi Band ayrıca kalp atış hızını izleme, uyku sağlığını teşhis etmek için uyku ölçümü ve kullanıcı dostu hava tahmini işlevlerine sahiptir. Bu nedenle, bugün size Xiaomi Mi Band’ımda hava veya hava durumu tahminlerini nasıl yapılandıracağınızı ve güncelleyeceğinizi öğreteceğiz.

  Hava tahminini ayarlayın

  Xiaomi Mi Band’ın işlevlerinin büyük çoğunluğu, her türlü etkinliği kaydeden ve hedefler belirleyen grafikler ve veriler aracılığıyla kullanıcının günlük yaşamını optimize etmek için mobil cihazımızda yapılandırılabilir.

  OKUMA  Word'deki Tabloların Başlığında Aynı Başlık Satırlarını Tekrar Etme

  Hava durumu tahmini için bu işlevin telefonda yapılandırılması ve güncellenmesi önemlidir, çünkü onun aracılığıyla Xiaomi Mi Band’ta görebiliriz. Yapılandırıldıktan sonra mobil cihazınızı SmartWatch ile senkronize etmeniz gerekir. Bununla Mi Bandınızdaki işlevi arayabilir ve kısa sürede bulmak için kısayollara ekleyebilirsiniz.

  Xiaomi Mi Band üzerinde yapılandırmayı tamamlamak için Ayarlar> Hava durumu ayarları> Hava durumu push uyarıları seçeneğine gidiyoruz . Bununla, sıcaklık birimini seçebilir ve tam konumunuza sahip olmak ve hava durumu güncellendiğinde bildirimleri etkinleştirmek için işlevdeki GPS’i etkinleştirebilirsiniz.

  hava tahmini hatası

  Herhangi bir elektronik cihaz gibi, bazen telefonla bağlantı başarısız olur ve hava tahmini işlevinin güncellenmemesine veya çalışmayı durdurmasına neden olarak Xiaomi Mi Band’de “Güncellemek için uygulamayla bağlanın” mesajı görüntülenir . Bu gibi durumlarda paniğe gerek yok, bunu düzeltmek için çeşitli çözümler var.

  Öncelikle hatayı tanımlamamız gerekiyor bu yüzden fonksiyon düzelene kadar tüm yöntemleri denememiz gerekecek. İlk yöntem, uygulama güncellemelerini kaldırmaktır, Xiaomi Mi Band içerisinde Ayarlar> Uygulamalar> İklim> Güncellemeleri kaldır seçeneğine gidiyoruz , bu yöntemle uygulama fabrikada olmalı ve düzgün çalışmalıdır.

  Diğer bir olası seçenek, tüm uygulamaları yeniden senkronize etmek için Xiaomi Mi Band’ın telefonunuzla bağlantısını kaldırıp yeniden bağlamaktır . Sadece Mi Fit uygulamasına gitmemiz ve bağlantıyı kaldırma ve ardından tekrar bağlama seçeneğini belirlememiz gerekiyor, bununla tüm uygulamalar yeni gibi olacak ve hava durumu işlevi doğru çalışmalıdır.

  Günümüzde her türlü faaliyetin daha verimli olmasını sağlayan, sağlığımıza özen gösteren ve gerek iş gerekse kişisel her alanda iyi alışkanlıklar geliştiren araçlara sahip olmak elzemdir. Xiaomi Mi Band, düşük maliyeti sayesinde bu işlevi yerine getirmek için en iyi konumlandırılmış aracı temsil ediyor.