Yahoo! Mail Hesabımı Nasıl Silebilirim veya Silebilirim? Kesinlikle - Basit Eğitim

Eylül 3, 2021

Yahoo Posta hesapları özellikle diğer daha ilginç hizmetler arasındadır sunulan depolama büyük miktarda, onun zamanında en popüler idi. Ancak günümüzde, Gmail ve Outlook'un sunduğu rekabet, birçok kullanıcının Yahoo!

Şimdi, bu kullanıcılardan biriyseniz, iyi haber şu ki, bu seçenek gerçekten var ve en iyi yanı, bunu yapmanız uzun sürmeyecek . Sadece birkaç adım atıyor ve bitirdiniz. Başlayalım!

Yahoo! Mail Hesabımı Nasıl Silebilirim veya Silebilirim? Kesinlikle - Basit Eğitim

  Dizin

   Hesabımı Yahoo!'dan silme adımları

   Başlamak için yapmanız gereken , sileceğimiz aynı hesaba giriş yapmaktır . Bunu yahoo.com sayfasından kolayca yapabilirsiniz . Aşağıdakiler https://login.yahoo.com/?done=https adresini girmektir . Bir kez orada verilerinizi, yani kullanıcı adınızı doğrulamanız gerekir.

   Yahoo koşulları bu işlem için aşağıda görüntülenecektir, kabul etmeden önce dikkatli bir şekilde okuyun. Önemli bir ayrıntı, bu koşullarda Yahoo'nun, istediğiniz takdirde hesabı nasıl kurtaracağınızı açıklamasıdır.

   Aynı hesap olduğunu doğrulamayı tamamlamak için şifrenizi doğrulamanın zamanı geldi . Bunu yaptığınızda, kutuya yazmanız gereken bir captcha görünecektir. Hazır, hesabınız silindi.

   Şimdi, 90 gün boyunca tekrar girmemeyi hatırlamanız çok önemlidir, yoksa tekrar aktif hale getirirsiniz.

   Yahoo!'yu silmenin başka bir yolu!

   İçin farklı bir yol Yahoo postaları silmek dan bu işlem için resmi adresi . Orada, yapmanız gereken ilk şey, giriş bilgilerinizi hesaba girmek.

   Ardından ekranın altında " Hesabımı silmeye devam et " yazan bir düğme görünecek , işleme devam etmek için oraya tıklayın .

   Şimdi silmek istediğiniz e-posta adresi gibi talep ettikleri alanları doldurmanız gerekiyor. Son olarak, “ Evet, bu hesabı sonlandır ” seçeneğine basın . Bununla Yahoo mail hesabınızı kalıcı olarak sileceksiniz.

   Silinen hesap nasıl yeniden etkinleştirilir?

   Hesabınızı kurtarmak istediğinize karar verirseniz , tek yapmanız gereken resmi Yahoo sayfasına gitmek ve verilerinizi her zamanki gibi geri koymak. Tabii ki, bunu 30 günden önce yapmalısınız, çünkü bundan sonra hesap kalıcı olarak silinecektir.

   OKUMA  Ücretsiz PC için B612 Son Sürümü Nasıl İndirilir ve Kurulur

   Şimdi, o zamandan önce girerseniz, tüm eleme işlemi otomatik olarak iptal edilecektir . Bu ek süre, kullanıcının hesabı geçici olarak silmeyi gerekli görmesi durumunda şirketin önlem politikasının bir parçasıdır.

   Sildiğiniz ve geri almak isteyebileceğiniz bazı gönderilen veya alınan e-postalar gibi hesaba kaydedilen değerli bilgileri kaydetmeyi de unutmuş olabilirsiniz .

   Yeni bir Yahoo!

   Yahoo hesabınız tamamen kaldırıldıktan sonra, bir e-posta oluşturucu kullanarak geçici bir e-posta adresi oluşturabilirsiniz . Veya Yahoo'ya ikinci bir şans verin ve yeni bir hesap oluşturun .

   Başlamak için Yahoo! En üstte, " Enter " yazan bir düğme bulun, düğmesine basın ve verilerinizi girmek için bir ekran görünecektir.

   Burada yeni misiniz? yazan yere tıklayın. Bir hesap oluşturun ”. Karşınıza doldurmanız gereken bir anket çıkacaktır. Bitirdiğinizde, "hesap oluştur" seçeneğini seçin. Hesabınızın başarıyla oluşturulduğunu belirten bir bildirim görünmelidir.

   Sonra yine Yahoo ana sayfasında sağ üstteki sekmeyi bulun ve oradan hesabınıza erişebilirsiniz. Yeni e-posta adresinizi aldıktan sonra , Instagram'da değiştirmek gibi sosyal ağlarınıza yerleştirebilirsiniz.

   Yahoo!'nuzun güvenliğini kontrol etme!

   Yahoo mail hesabınızı denemeye karar verdiyseniz, hesabınızın güvenlik seviyesini doğrulamanızı öneririz . Bu prosedür basittir ve sadece birkaç dakika sürecektir.

   İlk olarak, her zamanki gibi e-posta hesabınıza giriş yapın. Oradayken, kişisel verilerinizin bulunduğu profilinizi girin. Orada, "Hesap Güvenlik Oturumu" yazan yere girin. Telefon numaranız gibi çeşitli hesap doğrulama biçimleri bulacaksınız . Tercih ettiğinizleri seçin.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin