Yahoo!'da Gönderilen ve Alınan Silinmiş Postalar veya E-postalar Nasıl Kurtarılır! Posta

Kasım 14, 2021

Dijital dünyanın bir parçası olmak istiyorsak bir e-posta hesabına ihtiyacımız var. Onsuz, farklı sosyal ağlarda bir hesabımız olması imkansız olacak , çünkü bu sayede kimliğimiz doğrulanabilir.

Yahoo Mail'de Gönderilen ve Alınan Silinmiş Postalar veya E-postalar Nasıl Kurtarılır

Ancak, farklı multimedya dosyalarıyla e-posta almak gibi başka avantajlardan da yararlanabiliriz. Yahoo Mail durumunda, bunu ve gönderilen veya alınan silinmiş e-postaları kurtarmak gibi diğer seçenekleri yapmak mümkündür .

By günlük bizim Yahoo hesaba, bu platformu müşterilerine sunduğu birçok seçenek bulacaksınız. Ancak, bir süre kullandıktan sonra, yer kaplayan eski e-postalardan temizlemek isteyeceğimiz yaygın bir durumdur . Ancak büyük bir ihtimalle hata yapıp ihtiyacımız olan ve artık ne yapacağımızı bilmediğimiz bir e-postayı siliyoruz.

Bugün birçok e-posta hizmeti var ve bazıları PS4 için YopMail gibi geçici . Ve var olan sorun, kullanıcılarının farklı seçeneklerini bilmemeleridir. Ve bu makalenin amacı, size bu hizmeti nasıl verimli bir şekilde kullanacağınızı göstermek ve Yahoo Mail'de gönderilen veya alınan silinmiş e-postaları nasıl kurtaracağınızı öğrenebilirsiniz .

  Dizin

   Yahoo Mail'de silinen e-postalar nasıl kurtarılır

   Daha önce de belirttiğimiz gibi, hata yapmaktan muaf değiliz ve bazılarının düzeltilmesi zor olabilir. Ve imkansız gibi görünse de, sildiğimiz e-postaları kurtarabilirseniz, hem Yahoo Mail'de gönderilen hem de alınan e-postaları kurtarabilirsiniz . Çöp kutusundan sildiğiniz Gmail e-postalarını kurtarmak istediğinizde yapılana benzer bir şey .

   Hizmetlerini kullanan bir kullanıcıysanız, e-postaların elbette aynı istemci tarafından silinmediği sürece asla silinmediğini bilmelisiniz. Bu e-postaların ortadan kaldırılması gerçekleştirildikten sonra, kullanıcı onları kurtarma olanağına sahip olacak ve bunun için çoğu zaman işe yarayan bazı yöntemler kullanacağız.

   Yahoo Mail'de silinen e-postaları kurtarma yöntemleri

   Gelen kutusundan veya giden kutusundan bir e-postayı sildiğinizde , onu Yahoo Mail geri dönüşüm kutusuna göndermiş olabilirsiniz.Bu nedenle, bu kutuyu boşaltmadıysanız, e-postanın bu yerde olması çok muhtemeldir. Bu nedenle, bu soruna uygulayabileceğiniz ilk çözüm olacaktır, çoğu zaman e-postayı burada bulacaksınız.

   OKUMA  Fotoğraflarla Hızlı ve Kolay Video Kolajı veya Mozaik Oluşturma

   Bu klasöre erişmek için aşağıdakileri yapmalısınız, önce Yahoo Mail hesabınıza girmelisiniz.Ardından "Çöp Kutusu" klasörünü bulup seçmelisiniz.Bunu yaptığınızda, ekranda tüm e-postaların bir listesi görünecektir. . sildiğiniz. Bir sonraki adım, kurtarmak istediğiniz e-postayı seçmektir .

   Bu eylem size bir seçenekler menüsü gösterecek ve "Taşı" seçeneğini ve ardından "Gelen Kutusu" seçeneğini seçmelisiniz. Bu basit yöntemle Yahoo Mail'in gönderilen veya alınan tepsisinden silinen bir e-postayı kurtardınız.Gördüğünüz gibi, bu kullanabileceğiniz en basit yöntemdir.

   Silinen e-postaları kurtarmak için kullanabileceğiniz diğer yöntemler ise uygulamaları kullanmaktır. Onlarla, dosyayı kurtarmak istediğiniz diskte derin bir tarama yapabileceksiniz ve onu bulduğunuzda kurtaracaksınız, bu kadar basit. Ve kurulumu ve kullanımı çok kolay olan EaseUS Data Recovery Wizard'dan bahsediyoruz.

   Ancak piyasada size aradığınızı sunabilecek başkaları da var ve bu silinmiş bir e-postadan başka bir şey değil. Bu durumda, örneğin, Power Email Recovery veya Remo Software olarak adlandırabiliriz. İkisi de çok iyi ve farklı işletim sistemleri için çalışıyor.

   Ve bu şekilde, bir e-postayı sildiğinizde her şeyin kaybolmadığını gösteren bu makaleyi bitirdik. Ve bazı kullanımı basit yöntemlerle artık Yahoo Mail'de gönderilen veya alınan silinmiş e-postaları kurtarabilirsiniz .

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin