Yanlışlıkla Silinen Fotoğrafları iPhone veya iPad'imden Kolayca Kurtarma

Haziran 21, 2021

Sürekli sosyal medyaya bağlı olmanın yanı sıra, birçok insanın akıllı telefon kullandığı şeylerden biri. Örneğin, bunları YouTube'a yüklemek için fotoğraf çekmenize ve videolar kaydetmenize izin veren harika araç nedeniyle . Öyle ki, bazıları bu işleve bağımlıdır. iPhone veya iPad'den silinen fotoğrafları nasıl kurtaracağınızı öğrenin .

İPhone'umdan Yanlışlıkla Silinen Fotoğrafları Nasıl Kurtarırım

Özel anları fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek , ana işlevi kesinlikle kamera olmayan farklı elektronik cihazların sunduğu harika bir seçenek.

Buna rağmen, Akıllı Telefonun markasına ve modeline bağlı olarak, çok iyi kalitede fotoğraflar çekme olasılığını da kendi özellikleri içinde içerirler.

iPhone ve iPad, iOS işletim sistemi çalıştıran mobil cihazlardır. Bu marka, yazılım ve donanım açısından kalitesiyle dünya çapında yaygın olarak tanınmaktadır. Kameralarının çözünürlüğü, lensinizin sahip olduğu piksellere bağlı olarak mükemmel netlikte ve gerçeğe çok benzeyen canlı renklerle görüntüler yakalar .

Fotoğraf çekmek ve çekmek çok eğlencelidir, ancak aynı zamanda bir video kolajı oluşturmak veya herhangi bir eğitim veya iş etkinliği için çok yararlı olabilecek bir şeydir .

Bu anlamda çektiğimiz her fotoğraf ve video hafızamızda saklanır ; dahili veya çıkarılabilir. Bunları bir pendrive veya USB'ye de aktarabiliriz. Onları görmek istediğimizde kolayca galerimize gidiyoruz ve orada onları bulabiliyoruz. Bir fotoğrafı silmeyi veya silmeyi yanlışlıkla seçmiş olabiliriz.

Dizin

  İPhone veya iPad'inizde yanlışlıkla silinen fotoğrafları nasıl kurtarırsınız?

  iOS sistemine sahip cihazlar , verilerini farklı şekillerde senkronize etme avantajına sahiptir , bu da silinen fotoğrafları ve videoları farklı yöntemler uygulayarak kurtarmanıza olanak tanır.

  iPhone veya iPad için kullanabileceğiniz en basit ve basit yol şudur: Herhangi bir dosya, örneğin bir fotoğraf silindiğinde, Fotoğraflar bölümünde Son Silinenler adlı bir albümde bulunur.

  OKUMA  Android Telefonlarda Roaming R Nasıl Kolayca Kaldırılır

  Bu dosyaların orada kalma süresi maksimum 30 gündür . Bu süre içinde, aşağıdaki adımları izleyerek onları çok kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz: iPhone veya iPad'den fotoğraf uygulamasını bulun, beliren menüde sona ilerleyin ve diğer albümleri seçin. Bu seçeneğin içinde adı yakın zamanda silinmiş bir klasör bulacaksınız.

  Açtığınızda, farklı dosyalar bulacaksınız, aradığınızı bulun, seçin ve kurtar'a basın. Ekranın sağ alt kısmında bulabileceğiniz seçenek.

  Böylece kaybolduğunu düşündüğünüz ve bir daha asla göremeyeceğinizi düşündüğünüz fotoğrafınızı kurtarmış olacaksınız. Bu prosedür, uygulanması en basit ve en kolay olanıdır.

  Kaybolan fotoğraflarınızı kurtarmanın başka yolları da var, bu diğer işlemleri yapabilmek için bir bilgisayara ve bazı ek uygulamalara sahip olmanız gerekiyor . Hangi mobil cihazda bir tarama yapılmasına izin verecek ve silinen bilgiler bulunabilir.

  Apple iTunnes ile iPhone'da Silinen Fotoğrafları Kurtarın

  iTunnes kullanımı, her türlü bilgi veya dosyayı korumak için yedek kopyalar oluşturmanıza olanak tanır. Mobil cihaz bağlanarak veya bir PC ile WiFi üzerinden senkronize edilirse, kolayca yedek kopyalar oluşturabilir ve böylece kaybolan dosyaları kurtarabilirsiniz.

  Aşağıdaki adımlarla iTunes yedeklemesinden herhangi bir dosyayı kurtarabileceksiniz. iPhone Backup Extractor'ın ücretsiz sürümünü bilgisayarınıza veya Mac'inize indirin. Bu uygulama , yedeklere ücretsiz olarak göz atmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir .

  Başlatın ve sol sütunda bulunan iTunnes Yedekleme cihazında seçin. Parolanızı kullanarak giriş yapın ve önizlemeyi tıklayın. Fotoğraflar'a gidin ve belirtilen dosyayı bulmak için kaydırın.

  Kurtarmak istediğiniz fotoğrafı bulduğunuzda, onu seçin ve ayıkla'yı seçin. Dosyanın çıkarılmasını kabul ettiğinizi onaylamak ve prosedürü tamamlamak için devam düğmesine tıklayın .

  Bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız, bu tür silinen dosyaları kurtarmak için kullanabileceğiniz başka uygulamalar da vardır. İTunnes'a benzer şekilde iCloud'ları da kullanabilirsiniz, bu verilere iPhone Backup Etractor aracılığıyla kolayca erişebilirsiniz.

  OKUMA  Cep Telefonu Ekranındaki Siyah Lekeler Nasıl Çıkarılır veya Yok Edilir

  Yürütme adımları iTunnes'a benzer , yalnızca icloud'da şarkı söylemeyi, ardından icloud hesaplarını, önizlemeyi, fotoğrafları ve ayıklanacak dosyayı seçmelisiniz. Ardından özü onaylayın ve devam ile bitirin.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin