YouTube Online için Kolayca ve Program Olmadan Küçük Resimler Nasıl Oluşturulur veya Yapılır

Eylül 17, 2021

Her türlü görsel-işitsel içeriğe erişim, internetin ekonomik maliyetlerle dünyanın hemen her köşesine ulaşmasıyla birlikte bilgisayar devriminin bize getirdiği başlıca avantajlardan biridir. Özellikle YouTube'un on yılı aşkın bir süredir kullanıcılarına her türlü içeriğe rahat bir platformda erişimini kolaylaştıran favori aracı olması .

Özellikle bilgisayarımda veya cep telefonumda YouTube oynatma listelerine kısayollar oluşturma işleviyle , en sevdiğiniz videolara tam erişimi kolaylaştıran , tamamen ücretsiz içerik oluşturmak veya tüketmek için, kullanıcıları için kullanımını kolaylaştıracak daha fazla araç. sadece bir tıklama.

YouTube Online için Kolayca ve Program Olmadan Küçük Resimler Nasıl Oluşturulur veya Yapılır

Öte yandan, bir uygulama iOS ve Android kullanıcıları tarafından en çok kullanılan, bunun öğrenmesi rehberlik Nasıl Yapılacak Discover ziyarete tavsiye edilir YouTube'da bir video izlemek için ne kadar veri veya megabayt için verileri kaydetmek yardım size . Ayrıca, YouTube aracından en iyi şekilde yararlanmanız için çok çeşitli eğitimlerimiz var.

Şu anda, giderek daha fazla insan bu platformdan çalıştığından , eğlence veya iş nedenleriyle YouTube'u her türlü yaratıcı şekilde kullanmanın sonsuz yolu var .

Dolayısıyla, bu işlevlerin geri kalanını lehinize nasıl kullanacağınızı bilmek, mevcut avantajların çoğalmaya başlaması için platformun kullanımı için bir zorunluluk haline gelir. Bugünün makalesi ile, YouTube için çevrimiçi olarak kolayca ve program olmadan nasıl küçük resimler oluşturacağınızı veya oluşturacağınızı göstereceğiz .

  Dizin

   YouTube için çevrimiçi küçük resimler oluşturun veya oluşturun

   Şu anda web üzerinde yayınlanan sürekli teknolojik gelişmeler sayesinde, kişisel bilgisayarımıza harici bir program indirmeye gerek kalmadan herhangi bir işlemi gerçekleştirebiliyoruz. YouTube küçük resimleri bir istisna değildir, basit bir arama ile bunun için çok çeşitli çevrimiçi hizmetler görebilirsiniz, burada bunun için en iyi hizmetleri öneriyoruz .

   • Adobe Spark: Adobe Spark galerisi aracılığıyla, aramanızı kolaylaştırmak için kategorilere göre düzenlenmiş sonsuz sayıda kullanılabilir şablon bulacaksınız . Basit platformu sayesinde, minyatürünüz için beğendiğiniz unsurları bulana kadar net bir fikre sahip olmadan keşfe çıkabilirsiniz.
   OKUMA  Android ve iOS'ta YouTube Kanalımın Profil Fotoğrafını Nasıl Ayarlayabilir veya Değiştirebilirim

   Adobe Spark ile küçük resim oluşturmak için şablonun boyutunu ve şeklini seçmeniz ve ardından beğeninize göre özelleştirmeniz, ardından videonuzun bir görüntüsünü seçmeniz ve temaya göre bir yazı tipi eklemeniz yeterlidir. Yalnızca bir Google, Facebook, Apple hesabı veya e-postanızla Adobe Spark'ta ücretsiz olarak bir hesap oluşturabilirsiniz .

   • Fotojet: Adobe Spark gibi, Fotojet ile , düzenleme araçlarının biraz daha sınırlı olması, ancak aynı zamanda platformu daha basit olması farkıyla, ücretsiz olarak sunulan şablon kategorisi aracılığıyla küçük resim oluşturabilirsiniz .
   • Visme: YouTube küçük resimleri oluşturmak için ana hizmetlerden bir diğeri, çünkü kullanımı kolay bir platforma sahip, basit şablonları özelleştirmek ve çok ağır olmadan hemen indirmek , böylece YouTube'a sonraki yüklemenin hızlı olması.

   Diğer kullanılabilir YouTube seçenekleri

   Küçük resimler oluşturmanın yanı sıra, YouTube kanalınızın başarısını sağlamak için oluşturmayı ve kullanmayı öğrenmeniz gereken binlerce kaynak var .

   Neyse ki YouTube platformunda şu anda içeriğinizi geliştirmek için mevcut tüm öğrenme araçlarını tanımaya başlamanız için bir İçerik Oluşturucu Akademisi var .

   Academy of Creators'ın kursları aracılığıyla, para kazanma amacıyla stratejiler ve üretim yoluyla kaliteli içerik oluşturmanın temel yönlerinden en karmaşığa kadar öğrenebileceksiniz .

   İçeriğinizi geliştirmeye başladığınızda ve kitleniz 1000 abonenin üzerine çıktığında , aboneleriniz ve diğer içerik oluşturucularla etkileşime girerken videolarınıza her türlü ek içeriği paylaşmak için bir YouTube topluluğu oluşturma ve erişme seçeneğine sahip olacaksınız . içerik türleri.

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin