YouTube Videolarım Nasıl Arttırılır ve Daha Fazla İzlenir - Kesin Kılavuz

Ocak 11, 2022

YouTube'un tarihteki en büyük video platformu olduğunu zaten hepimiz biliyoruz, eğer bir hesabınız varsa ve videolarınızın daha fazla ziyaret edilmesini istiyorsanız, sizin için incelediğimiz bu rehberi izlemeniz yeterli, aksi takdirde bir YouTube hesabı oluşturmak için koşun. böylece bu stratejileri harekete geçirebilmek.

YouTube Videolarım Nasıl Arttırılır ve Daha Fazla İzlenir - Kesin Kılavuz

İnsanlar genellikle herhangi bir içerik türü oluşturmak için YouTube'u kullanır , böylece platformu ziyaret edebilir ve aradığınız herhangi bir konuyla ilgili bir video bulabilirsiniz, ancak buna dikkat edin çünkü daha genç insanlar bunun için uygunsuz videolar bulabilir. , sadece etkinleştirin. YouTube ebeveyn kontrolü ve rahatsızlıktan kaçının.

Ve yaşlılar için bazı içerikler görmek istediğinizde, aksi takdirde PC'den YouTube'daki yaş kısıtlamasını kaldırdınız ve daha iyi bir deneyim için bu kısıtlamayı mobilden de kaldırabilirsiniz, böylece herkes kategorilere göre sonsuz videoların keyfini çıkarabilir. sizin için kullanılabilir.

Bu nedenle , içerik oluşturuculara katılmak ve bu platformda büyümek için çok sayıda ziyaret oluşturmak istiyorsanız, size bunun nasıl yapılacağına dair kesin kılavuzu göstereceğiz.

  Dizin

   YouTube kanalınız için öneriler

   Kanalınızı zaten oluşturduysanız, yapmanız gereken ilk şey ona özgünlük kazandırmak, beğeninize göre kişiselleştirmek, ancak çok önemli bir şekilde ona görsel bir çekicilik kazandırmanız gerekiyor, tüm yönleri vurgulamaya yardımcı olan renk kombinasyonları veya tasarım araçları için Google'da arama yapabilirsiniz. kanalınızın.

   Önemli bir şey kanalınızın isimle ilişkisi gibi görünmese de içeriğinizin temanızdan sapmasına izin vermeyin, bazen içerikleriyle ilgisi olmayan isimlere sahip YouTube kanalları bulabiliyoruz, bu çöp bu neredeyse hiç ziyaretçi çekmeyecek.

   Size rehberlik etmenin bir yolu, içeriğinize göre en başarılı kanalları gözlemlemek ve onları rol model olarak kullanmaktır , tüm bu öneriler halka uygun bir kanala sahip olabilmeniz içindir.

   OKUMA  Windows'ta Görev Çubuğu neden Tam Ekranda Gizli değil? - Çözüm

   Bu yüzden videoları izleyen bir kişiyi kanalınızda tutarken bu temel unsur çok önemlidir ama eğer bizim istediğimiz ziyaretleri artırmak ise aşağıdakileri yapmalısınız.

   YouTube'da ziyaretleri ve görüntülemeleri artırmak için kesin kılavuz

   Yapmanız gereken ilk şey değerli içerikler oluşturmak , önemli bir ipucu da videonun sıkıcı olmamasıdır, videonun belirli yerlerinde geçişler, animasyonlar veya komik sesler gibi efektler kullanıyorsunuz , bu yüzden oldukça ilgi çekici hale geliyor, böylece çok eğleneceksiniz. kullanıcının süresini korur ve görselleştirmeyi artırırsınız.

   Her video oluşturup yüklediğinizde, oldukça ayrıntılı ve spesifik bir açıklama yerleştirin, ayrıca YouTube arama motorunun videonuzu birkaç anahtar kelimeyle ilişkilendirmesi ve bunların içeriğinizle ilgili olması için hashtag ekleyin.

   Videoyu oluşturup yükledikten sonra dikkat çekici bir başlık kullanın, başlık için birkaç fikriniz varsa alt + 124 (|) tuşlarına basarak oluşturulan çubukla ekleyip ayırabilirsiniz, başlık çok önemlidir çünkü o görsel yönüdür ve bu kullanıcıların dikkatini çeker ilk şeydir.

   İdeal ve optimal içeriğinizi oluşturmayı bitirdikten sonra, ziyaretlere ihtiyacınız var, aynı platformdan tek başınıza gelmenin yanı sıra , videolarınızı instagram hikayeleri , Facebook grupları, Facebook hayran sayfası, paylaşım gibi sosyal ağlarda paylaşmanızı öneririz . Twitter, WhatsApp durumunda bile kendinizi sınırlamayın.

   Ziyaret sayımızı artırmak için bir strateji var ve bu, videoları birbiriyle ilişkilendirerek, yani bir videonun bir dizi veya dizi olarak diğerine geçmesini sağlayarak, birçok kullanıcı onlara uzun kuyruklu bir strateji söylüyor. Bu şu anda başarı patlaması, yeterince uzun bir video ilişkisi kurabilirseniz ziyaretlerinizdeki artışı daha az fark edeceksiniz.

   Son olarak, en az 5 dakika uzunluğundaki her içerik yüklediğinizde çok kısa videolar oluşturmayın, bu YouTube'a videonuzun önemini gösterecektir , içerik yüklemeyi bırakmayın , ne kadar sık ​​video yüklerseniz o kadar çok abone ve reprodüksiyon elde edersiniz. para kazanmak. Başarı!

   OKUMA  Herhangi Bir Ülkeden Disney Plus Nasıl İndirilir, Yüklenir ve İzlenir

   Bir cevap yazın

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   Go up

   En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin