YouTube'da Doğrudan veya Akışlar için Snap Camera (Snapchat) nasıl kullanılır?

Temmuz 18, 2021

Snapchat ile bu harika uygulama ile video yapmak çok eğlenceli olurdu, aynı nedenle size kameramızda Snapchat'i YouTube'a video yüklemek için nasıl kullanacağınızı öğreteceğiz , çok takipçi kazanacaklar , doğru çünkü buna çok dikkat edin. bugün ne yapacağız, bu ünlü uygulama ile ne yapacağımız konusunda çok şey öğreneceğiz.

Ama size çok önemli bir şey öğreteceğiz , Snapchat ya da sadece ne için olduğu, insanlar bu uygulamayı kullanmayı çok seviyorlar ama bu uygulamayı kullanmayı çok sevmelerinin nedenlerinden biri olacağı için çok eğleniyorlar. Farklı filtreler kullandıktan sonra, diğer filtre türleri arasında hayvanlar, taçlar, çiçek taçları olabilir .

YouTube'da Doğrudan veya Akışlar için Snap Camera (Snapchat) nasıl kullanılır?

Biri en ünlü filtrelerin köpeğin, yani insanlar bu ünlü filtreli birçok fotoğraf çekmek için seviyorum ama onlar favori fotoğrafları çok komik bakmak en iyi şey, ama YouTube için video hazırlamak hiç düşünmedim? çok komik görünecek.

Bu uygulama birçok video çekmenizi sağlar , en çok beğendiğiniz ve en eğlenceli ve ilginç bulduğunuz filtreyi yerleştirmenizi sağlar , aynı zamanda bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bu, filtreye bağlıdır, bu nedenle yalnızca 1 saniyeden yalnızca saniyeye kadar sürebileceğini seçtiniz.

İlk önce size çok önemli bir şey öğreteceğiz ve bu onu nasıl kullanacağınız:

 • Kullanmanız gereken uygulamanın adı Snapcode.
 • Ardından Snapchat uygulamasına gidiyorsunuz ve bulunduğu bölümdeki hayalet simgesine basıyorsunuz.
 • Ardından arkadaş ekle'ye basın .
 • Ardından snapcode'a basın ve filtreyi koymak istediğiniz görüntüyü seçin.
 • Veya aynı anda da yapabilirsiniz.

Ve işte, kendinizle eğlenmenizi sağlayan bu harika uygulamayı kullanmak çok kolay. Artık Snapchat'in ne olduğunu ve ne işe yaradığını biliyorsunuz, kesinlikle Snapchat fotoğraflarınızı yerleştirmeye hazırsınız, ancak şimdi konuya gelelim ve Snapchat ile YouTube videoları nasıl yapılır, bununla ne yapacağımızı çok iyi yakalar. uygulama.

OKUMA  Adım Adım Çin Cep Telefonu veya Cep Telefonunun Imei'si Nasıl Değiştirilir

dizin ()

 1. Snapchat ile canlı videolar nasıl yapılır
 2. Cep telefonuma Snapchat nasıl indirilir
 3. Snapchat'in avantajları ve dezavantajları
Dizin

  Snapchat ile canlı videolar nasıl yapılır

  Yapacağımız ilk şey aşağıdaki adımlar:

  • PC kamerasını Snapchat Kamera uygulamasıyla değiştireceğiz .
  • Ardından, videoları hazırlarken, videolarınızı canlı hale getirmek için ihtiyaç duyacağınız filtrelere sahip olacaksınız.

  Snapchat ile ilgili bu harika uygulama ile canlı videolar yapmak çok kolay , tüm dünyanın verdiği harika teknoloji sayesinde dokunmatik ekran üzerinden eğlenmenizi sağlayan bu harika uygulama ile çok sayıda abone kazanacağınıza eminim. bize.

  Bu uygulama tüm ulusal ve ırklararası dünya tarafından kullanılmaktadır.Sadece video çekemezsiniz, aynı zamanda en sevdiğiniz sosyal ağlara fotoğraf da yerleştirebilirsiniz.Artık bu ünlü uygulamayı yüzünüz için nasıl kullanacağınızı biliyorsunuz.

  Cep telefonuma Snapchat nasıl indirilir

  Aşağıdakileri yapacağız:

  • Başvuru ekranına geçeceğiz.
  • Luego bir Play Store.
  • Ardından, cep telefonunuzun arama çubuğuna Snapchat'i yazın.
  • Ardından Snapchat'e basın, yükle'ye basın, yüklemenin bitmesi için birkaç saniye bekleyin, tamamlandıktan sonra kabul et'e dokunun.

  Ve işte, Snapchat ile ilgili bu harika uygulama ile yaptığımız çok basit, şimdi filtreler yerleştirerek bu harika uygulamanın keyfini çıkarabilirsiniz, en iyi şey aile üyelerinizle keyfini çıkarabilmenizdir.

  En iyi filtre uygulamalarından biridir ve bugün gençler tarafından en çok kullanılanıdır, ancak şimdi bu makaleyle ilgili en önemli şey geliyor ve bunlar avantaj ve dezavantajlar, bu uygulamayı kullanmak için ne yapacağınızı bileceksiniz, böylece yapacaklarına dikkat ediyor.

  Snapchat'in avantajları ve dezavantajları

  Avantajları: Snapchat'in size sunduğu en iyi avantajlardan biri, video ve resim gönderebilmeniz , bu uygulamanın size sunduğu en iyi filtrelerin keyfini çıkarabilmeniz, kişisel cep telefonunuzdan indirdiğiniz videoları düzenleyebilmeniz ve indirebilirsiniz. ücretsiz ve fiziksel paraya ihtiyaç yoktur.

  OKUMA  Axie Infinity'de İyi Bir Takım Nasıl Oluşturulur - En İyi Kombinasyonlar

  Dezavantajları: Daha az güvenlidir, indirmek için internet erişimine ihtiyacınız vardır, ekran görüntüsü alırken çok dikkatli olmalısınız.

  Umarım bu makaleyi çok beğenmişsinizdir, diğer arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmayı ve keyfini çıkarmaya devam etmeyi unutmayın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin