ZOOM Kaydını Çevrimiçi Ücretsiz MP4 Video Formatına Dönüştürme veya Dönüştürme

Temmuz 8, 2022

İletişim kurma şeklimiz sadece 2 yılda tamamen değişti. Prensip olarak teknolojinin ve dijital araçların gelişmesiyle. İkincisi, dünyanın yaşadığı pandemi durumu nedeniyle. Ve bu yeni hayat pek çok kişiyi etkilemiş olsa da gerçek şu ki, kullanıcıların büyük bir kısmı cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan çok kolay bir şekilde bir toplantıya girmenizi sağlayan zoom gibi araçlara adapte olmuş durumda .

ZOOM Kaydını Çevrimiçi Ücretsiz MP4 Video Formatına Dönüştürme veya Dönüştürme

Gerçek şu ki, Skype kullananlar için mükemmel bir alternatif olduğu için birçok kişinin kalbini kazanıyor. Zoom, ekran paylaşımıyla bir video görüşmesine katılmanıza , çok sayıda kişiyle konuşmanıza ve daha pek çok şeye olanak tanır. Ama tabi bunu başarmak için bilgisayardan Zoom toplantısına nasıl katılacağınızı öğrenmelisiniz ki bu çok kolay.

bilgisayardan ekran kaydetme

Şimdi, bazılarının bilmediği şey, bir toplantıdayken gördüğümüz ve duyduğumuz her şeyin bir videosunu kaydetmenin mümkün olmasıdır. Kayıt bittikten sonra oluşturulan bu dosya teorik olarak MP4 formatında olmalıdır . Ama her zaman bu şekilde sonuçlanmaz.

Bu nedenle, bir Zoom kaydının MP4 formatına nasıl dönüştürüleceğini açıklamak istiyoruz . Hiç de karmaşık olmadığını ve yalnızca ücretsiz çevrimiçi araçlara ihtiyacınız olduğunu fark edeceksiniz.

Dizin

  Bir Zoom toplantısının kaydedilmiş bir videosunu ücretsiz olarak nasıl dönüştürebilirim?

  Bir an için cep telefonunuza veya bilgisayarınıza zoom uygulamasını kurmak istemediğinizi düşünelim . Bunun yerine, çevrimiçi sürümü seçmeye karar verdiniz. Başka bir kişiyle bir toplantı veya sohbet başlatmak üzereyseniz, yapmanız gereken asıl şey oturum açmak veya ev sahipliği yapmaktır. Bunu, başka bir kişinin size sağlayacağı bir kodla alırsınız.

  Luego de ello, podrás entrar a la reunión y tener la opción de grabar pantalla. Al finalizar la reunión, procedes a finalizar la grabación y automáticamente se te generará un archivo en cierto formato de video. Puede que este formato sea el MP4 o en su defecto, el MKV.

  OKUMA  Windows 10 için Samsung USB Sürücüleri Nasıl İndirilir - Adım Kılavuzu

  Luego de haber finalizado la grabación de la reunión en Zoom

  En el caso que sea el segundo, tienes que proceder a descargar y obtener el archivo de video almacenado en tu ordenador. Luego, irte a google y teclear “conversor de video online”. En los resultados notarás que hay una buena cantidad de opciones para elegir. Puedes elegir el que mejor te convenga, pero te recomendamos que optes por los 2 primeros. Bien puede ser “Convert Video Online” o “Online Convert”.

  Her iki seçenek de çok iyi ve kullanımı kolaydır, ayrıca tamamen ücretsizdir ve size Google hesabınızla giriş yapma olanağı verir. Böylece dönüşümünüzü bulutta saklayabilir ve bilgisayarınızda yer bırakabilirsiniz. Bahsetmemiz gereken ve önemli olan bir nokta, her iki dönüştürücünün de size diğer video formatlarına dönüştürme imkanı vermesidir. Bu, ihtiyacınız olması durumunda.

  Aynı işlemin, üzerinde uygulama yüklü bir cep telefonundan da yapılabileceğini bilmeniz önemlidir. Cep telefonunuzdan bir Zoom toplantısını nasıl kaydedeceğinizi öğrenmeniz ve ardından yukarıda açıkladığımız prosedürün aynısını yapmanız yeterlidir.

  Video dönüştürme otomatik mi yoksa manuel mi?

  Bir şeyi anlamalı ve çok net olmalısınız: Zoom'da bir toplantı kaydettikten sonra son dosyanın MP4 formatında olmaması garip. Ama olabilecek bir şey. Bu, öncelikle bir platform olarak Zoom'un bir parçası olan hatalar ve dönüşüm sorunlarından kaynaklanmaktadır.

  yakınlaştırma videosunu manuel olarak dönüştür

  Zoom platformunu çevrimiçi olarak mı yoksa mobil uygulamayı mı yoksa bilgisayar sürümünü mi kullandığınızdan bağımsız olarak , sonunda bir dosya oluşturulacaktır. Tek yapmanız gereken o dosyayı ilgili klasöre yerleştirmek, sahip olduğu formatı doğrulamak ve .MP4'te yoksa, daha önce bahsettiğimiz seçeneklerden bazılarını seçmeyi seçmek.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  Go up

  En iyi web deneyimini sağlamak için çerezleri kullanırız. Bu siteyi kullanmaya devam ederseniz, biz işe alacak Daha fazla bilgi edinin